Černá Hora: z Vídně do Podgorice
13.2.2024

Černá Hora: z Vídně do Podgorice

od 755

O této nabídce

Naplánujte si jarní výlet na Balkán, například do Černé Hory. Aerolinka Wizz Air tradičně nabízí levné zpáteční letenky z Vídně do Podgorice (TGD). Pořídíte je od 755 Kč na termíny v dubnu a květnu letošního roku, a to na týdenní rotace ve čtvrtek. Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Prozkoumejte Černou Horu například v termínu od 11. do 18. dubna. 

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 928 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 755 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Prozkoumejte Černou Horu

Černá Hora, země zaslíbená milovníkům ticha přírody i šumu moře. Země, která polapí každého horala a uspokojí ty, jež vyhledávají slunce, dobré jídlo a plážový odpočinek. Pobřeží na jihu země omývá Jaderské moře, křivolaké uličky přilehlých městeček se dávno zapomněly v minulosti. Hudba slavností a kulturních představení se line vzduchem spolu s vůní lahodného pršutu, sladkostí a silné kávy připravené v džezvě. Daleko na severu, až u hranic s Bosnou a Hercegovinou, Černá Hora odhaluje svou drsnější tvář. Skaliska se prořezávají hustou mlhou, hory se tyčí do tisícových výšek a voda řeky Tary se divoce valí korytem. Romantická krajina kropená blankytně modrými ledovcovými jezery a spásaná ovcemi dodává Černé Hoře na jemnosti.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a prozkoumejte tuto malebnou zemi na pobřeží Jadranu. Perfektní kára na vás čeká v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 284 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Černé Hory

Cesty do Černé Hory jsou zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Černé Hoře“.

Náhled letenky z Vídně do Podgorice za 755 Kč

Černá Hora: z Vídně do Podgorice


Bude se hodit

Letiště Podgorica (TGD)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)