Černá Hora z Vídně aneb Podgorica během jara
21.3.2022

Černá Hora z Vídně aneb Podgorica během jara

741

O této nabídce

Kompletní vstupní podmínky v druhé polovině března zrušila také Černá Hora (další země najdete v našem seznamu destinací, kam cestovat omezení). Vydejte se objevovat krásy této balkánské země díky levným letenkám z dílny aerolinky Wizz Air. V jejím rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z Vídně do hlavního města, Podgorici, za parádní cenovku 741 Kč. Za tuto cenu je dostupný dostatek termínů během dubna a května. Do Černé Hory se přitom můžete vydat jak na prodloužený víkend (od soboty do úterý), tak klidně na celý týden…

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Černé Hory

Při cestě do Černé Hory již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Cestování do balkánské země je zkrátka „jako dřív“.

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Černé Hoře“.

Návraty do ČR

Od 18. března 2022 sice platí nová pravidla návratu do České republiky – návratů z Černé Hory se ale nijak nedotýkají. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci i nadále vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru na Balkán

Černá Hora, země zaslíbená milovníkům ticha přírody i šumu moře. Země, která polapí každého horala a uspokojí ty, jež vyhledávají slunce, dobré jídlo a plážový odpočinek. Pobřeží na jihu země omývá Jaderské moře, křivolaké uličky přilehlých městeček se dávno zapomněly v minulosti. Hudba slavností a kulturních představení se line vzduchem spolu s vůní lahodného pršutu, sladkostí a silné kávy připravené v džezvě. Daleko na severu, až u hranic s Bosnou a Hercegovinou, Černá Hora odhaluje svou drsnější tvář. Skaliska se prořezávají hustou mlhou, hory se tyčí do tisícových výšek a voda řeky Tary se divoce valí korytem. Romantická krajina kropená blankytně modrými ledovcovými jezery a spásaná ovcemi dodává Černé Hoře na jemnosti.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Černé Hory za 741 Kč
Černá Hora z Vídně aneb Podgorica během jara

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)