Černá Hora: Podgorica z Vídně i během letních prázdnin
25.4.2023

Černá Hora: Podgorica z Vídně i během letních prázdnin

od 1 057

O této nabídce

Černá Hora je jednou z těch méně navštěvovaných destinací a přitom toho nabízí více, než čekáte. Letenky do této balkánské země nyní pořídíte u aerolinky Wizz Air od 1 057 Kč, a to do hlavního města Podgorica z Vídně. Nejlevnější letenky jsou k mání v termínech od května do července, vyrazte tedy za poznáváním přírody či koupáním v Jaderském moři. Jako příkladový termín uvádíme odlet 21. a návrat 28. května. Využít můžete také květnového a červencového státního svátku (termíny jsou jako vždy vyznačeny v tabulce níže).

Na nejnižší ceny klasicky dosáhnou členové Wizz Discount Clubu. Cestujete-li ve dvou nebo plánujete-li více letů s aerolinkou Wizz Air během nadcházejícího roku, doporučujeme zakoupení tohoto členství.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo (55 × 40 × 23 cm) si můžete zakoupit od 654 Kč a odbavené zavazadlo do 10 kg stojí od 468 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesty do Černé Hory

Do Černé Hory již není potřeba očkování, testů ani formulářů. Více informací a aktuální opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Černé Hoře“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Černá Hora nadchne každého

Zapomenutá zemička Jadranu vábící svou překrásnou přírodou, kulturou, vůní lahodného pršutu a omamností červeného vína. Zastavte se na jihu, ve vlnách moře a na písku daleko předaleko se táhnoucí pláže Velika Plaža. Ochutnejte místní sladkosti, na nichž nebylo šetřeno s cukrem, a silnou kávu z džezvy. Plachtěte a kochejte se krajinou zrcadlící se na hladině. Vypravte se na sever do hor, mezi ledovcová jezera a rozeklaná skaliska. Zdolejte Bobotov Kuk (2 525 m.n.m.), zkroťte divokou vodu řeky Tary, tak nádherně tyrkysovou, že neuvěříte vlastním očím. Poznejte krásy krasových jeskyní. Zdřímněte si u romantické salaše obklopeni ovečkami…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Podgorici za 1 057 Kč
Černá Hora: Podgorica z Vídně i během letních prázdnin

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)