Černá Hora: Podgorica z Vídně během června
11.4.2024

Černá Hora: Podgorica z Vídně během června

od 761

O této nabídce

Pokud vás láká poznávání méně profláknutých destinací spojené s pohodou na plážích Středozemního moře, tak to je pro vás Černá Hora jasnou volbou. Maďarská aerolinka Wizz Air navíc nyní nabízí zpáteční letenky do hlavního města Podgorica z Vídně za super cenu. Ta začíná na 761 Kč na červnové termíny, například od 2. do 9. června. Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce, ostatní si mírně připlatí. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

Všechny důležité informace o letišti v hlavním městě Černé Hory se dočtete v našem zbrusu novém průvodci.

U Wizz Airu je klasikou, že v ceně letenky máte přepravu jednoho příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud si s sebou chcete vzít větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 757 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 735 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Poznejte podceňovanou Černou Horu

Černá Hora, země zaslíbená milovníkům ticha přírody i šumu moře. Země, která polapí každého horala a uspokojí ty, jež vyhledávají slunce, dobré jídlo a plážový odpočinek. Pobřeží na jihu země omývá Jaderské moře, křivolaké uličky přilehlých městeček se dávno zapomněly v minulosti. Hudba slavností a kulturních představení se line vzduchem spolu s vůní lahodného pršutu, sladkostí a silné kávy připravené v džezvě. Daleko na severu, až u hranic s Bosnou a Hercegovinou, Černá Hora odhaluje svou drsnější tvář. Skaliska se prořezávají hustou mlhou, hory se tyčí do tisícových výšek a voda řeky Tary se divoce valí korytem. Romantická krajina kropená blankytně modrými ledovcovými jezery a spásaná ovcemi dodává Černé Hoře na jemnosti.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a prozkoumejte krásy Černé Hory po vlastní ose. Ideální kára na vás čeká v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 485 Kč na den.

Náhled letenky z Vídně do Podgorice za 761 Kč

Černá Hora: Podgorica z Vídně během června


Bude se hodit

Letiště Podgorica (TGD)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)