Bulharsko z Prahy: květnové a červnové letenky do Varny
22.3.2022

Bulharsko z Prahy: květnové a červnové letenky do Varny

778

O této nabídce

Přesně za týden obnoví maďarská nízkonákladové aerolinka Wizz Air linku z Prahy do Varny. V dubnu a květnu bude na lince mezi Prahou a bulharským městem na pobřeží Černého moře operovat 2× týdně (úterky a soboty), zatímco v červnu přidá navíc také čtvrteční rotaci. Aktuálně nejlevnější letenky z Prahy do Varny ulovíte v rezervačním systému dopravce za 778 Kč. Za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny jsou dostupné letenky v květnu a první polovině června, a to jak na prodloužené víkendy (sobota – úterý), tak i delší pobyty.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Bulharska

Před cestou do Bulharska je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Bulharsku“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 došlo k úpravě pravidel návratu do ČR, v případě návratu ze zemí Evropské unie již není nutné předkládat příjezdový formulář ani doklady bezinfekčnosti.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do bulharské Varny

Letíte do Varny? Tohle město vás jistojistě překvapí a jeho okolí jakbysmet! Pusťte se za hranice města, ať spatříte červené skály mysu Kaliakra tyčícího se vysoko nad tryskově zbarveným mořem a projdete branou, která tu zbyla po pevnosti Tirisis. V Rodopském pohoří staňte tváří v tvář ruským Matrjoškám – pětimetrovým skalním útvarům, co tyhle panenky připomínají. Neprohloupíte, vydáte-li se do starého města Balčik vybudovaného na pískovcových terasách ze zářícího bílého kamene a navštívíte tu orientální letohrádek rumunské královny Marie nebo francouzský park s neuvěřitelně bohatou botanickou zahradou. A pláže Zlatých písků či Čajky? To je přece klasika, kterou nelze při kroužení kolem Varny vynechat!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Varny za 778 Kč

Bulharsko z Prahy: květnové a červnové letenky do Varny


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)