Březnové letenky do Gruzie: z Prahy do Kutaisi
19.1.2022

Březnové letenky do Gruzie: z Prahy do Kutaisi

918

O této nabídce

V dnešní promo akci maďarské nízkonákladové aerolinky Wizz Air ulovíte také levné letenky z Prahy do Gruzie. Zpáteční letenky z Prahy do druhého největšího města v zemi, Kutaisi, jsou dostupné za moc hezkou cenu 918 Kč (konkrétně v druhém březnovém týdnu). Linka je během zimního letového řádu operována 1× týdně, každou sobotu. V letním letovém řádu (od konce března) se rotace potom přesune na neděli. Za ceny v rozmezí 1 a 2 tisíc Kč pořídíte letenky na prakticky jakoukoliv termínovou kombinaci během března.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Gruzie

Před cestou do Gruzie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování – v ideálním případě (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Gruzii“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Gruzie momentálně spadá do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za zážitky do Gruzie

V hlubokém údolí mezi Velkým a Malým Kavkazem leží přenádherná země Gruzie. Zůstává turisty téměř nepoznaná, a ta samota učiní vjemy z dechberoucí přírody ještě kouzelnější. Toulejte se drsným pohořím, uroňte slzu štěstí při pohledu na průzračná jezera a burácející vodopády. Prométheova jeskyně, budící respekt svou velikostí a úchvatná, vám ukáže poklady podzemí. Světla rozmanitých odstínů vybarvují ozdoby v podobě stalaktitů, stalagmitů a stalagnátů. Skalnatý a hustě zalesněný kaňon Okatse tvoří kaskáda tří vodopádů. Nad touto skvostnou roklí se táhne visutá stezka, z její výšky nad rozbouřenou řekou se podlamují kolena.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Kutaisi za 918 Kč

Březnové letenky do Gruzie: z Prahy do Kutaisi


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)