Březnové letenky do Brazílie: Sao Paulo z Mnichova
11.12.2023

Březnové letenky do Brazílie: Sao Paulo z Mnichova

13 195

O této nabídce

Akční letenky do Latinské Ameriky jsou spíše výjimkou, byla by tedy škoda nepodělit se o tip na letenky do Brazílie za fajn cenu. Do města Sao Paulo si zaletíte z Mnichova na křídlech aerolinky TAP Air Portugal za 13 195 Kč na termíny v březnu 2024. Dostupné termíny najdete v našem kalendáři – vydejte se na průzkum Brazílie například v termínu od 7. do 21. března. Po cestě vás čeká jeden přestup v portugalském Lisabonu (LIS).

V ceně letenky máte zdarma přepravu příručního zavazadla o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedačku před vámi (klasicky malý batoh nebo kabelka. Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte v tarifu Basic, kdy za zpáteční letenku zaplatíte 15 628 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm  + osobní věc
  • Dostupnost: březen 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Dobrodružná Brazílie

Brazílie je obrovská, nespoutaná, tepoucí životem! Džungle pralesů a džungle velkoměst, temperamentní Brazilci se svými opálenými těly, ladně se kroutící řeka Amazonka, pestré barvy všude kolem, neprobádaná příroda. Slaďoučké ovoce exotických chutí, pulzující rytmus samby, vlnění boků a bláznivý karneval, do dálky se táhnoucí pláže. Odvažte se a poznejte tuhle latinskoamerickou krásku, když jí otevřete svá srdce, s radostí vám ukáže své nádherné jeskyně Lago Azul, pobřeží Costa do Sauipe obrostlé palmami, špičaté pohoří Serra do Rio do Rastro a snad i dechberoucí vodopád Caracol. Staňte v úžasu nad písečnými dunami Lençóis Maranhenses, jejich jméno doslova znamená povlečení, a skutečně se podobně půvabně brazilskou krajinou vlní.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Brazílie

Do temperamentní Brazílie se již podíváte již zcela bez omezení. Nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Brazílii“.

Náhled letenky z Mnichova do Sao Paula za 13 195 Kč
Březnové letenky do Brazílie: Sao Paulo z Mnichova


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)