Blesková akce: z Prahy do Říma za „TOP cenu“
8.3.2022

Blesková akce: z Prahy do Říma za „TOP cenu“

258

O této nabídce

Bleskovou akci si pro cestovatele připravila aerolinka Ryanair. Zpáteční letenky z Prahy do Říma jsou ve dvojici dubnových termínů dostupné za neodolatelnou cenu 258 Kč! Odlety jsou naplánovány na pondělní večer, návraty lze potom realizovat během večera středečního či čtvrtečního. S nákupem letenek dlouho neotálejte, dá se totiž očekávat, že ty nejlevnější letenky zmizí velmi brzy…

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Vzhledem k přísnějším opatřením na místě, ale rozhodně doporučujeme jednu z prvních variant. Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

 • Rezervujte: snadno přes NÁŠ VYHLEDÁVAČ nebo přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: duben 2022
 • Termíny:
  • 4. – 6. 4.
  • 4. – 7. 4.
  • 25. – 27. 4.
  • 25. – 28. 4.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 258 Kč

Blesková akce: z Prahy do Říma za "TOP cenu"


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)