Bergamo z Prahy na prodloužený víkend
13.1.2022

Bergamo z Prahy na prodloužený víkend

398

O této nabídce

V rezervačním systému nízkonákladové letecké společnosti Ryanair ulovíte také velmi levné letenky na sever Itálie. Malebné Bergamo je dostupné z Prahy za 398 Kč. Za tuto cenu pořídíte zpáteční letenky na prodloužené víkendy v druhé polovině ledna. Odlety jsou naplánovány na sobotní ráno, zatímco návraty na pondělí dopoledne. Vzhledem k tomu, že aerolinka na trase operuje každý den, je možné uskutečnit návrat již v neděli odpoledne, cena letenky poté vyroste k tisícovce.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat negativním testem a zároveň dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Bergamo vás příjemně překvapí

Bergamo jen jako vstupní brána do Milána? No to snad ne! Tohle středověké městečko v předhůří Alp má jedinečnou atmosféru a uličky tak malebné že se jimi budete chtít toulat snad donekonečna, zvlášť když se sem tam posílíte místními sýry či typickou polentou, skleničkou vína (třeba slaďoučkého Moscato di Scanzo) či šálkem silného espressa. Bergamo se nezměnilo už po staletí a tak vám toulky budou lemovat nádherné kostely a historické domečky a desátou hodinu večerní oznámí sto úderů zvonu z věže Del Campanone.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bergama za 398 Kč

Bergamo z Prahy na prodloužený víkend


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)