Baleárské ostrovy: z Vídně na Menorcu
26.4.2022

Baleárské ostrovy: z Vídně na Menorcu

439

O této nabídce

Včera jsme vás přinesli tip na pěkné letenky z Norimberku na Ibizu. Dnes přidáváme další z Baleárských ostrovů, a to Menorcu. Zpáteční letenky z Vídně na Menorcu ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za skvělou cenu 439 Kč. Za tuto částku jsou dostupné letenky s odletem již o nadcházejícím víkendu. Do jedné tisícikoruny jsou v nabídce dopravce k mání ještě další květnové termíny – primárně v kombinaci: odlet v neděli v poledne a návrat ve čtvrtek večer.

Podmínky pro cestování

Cesta na Ibizu

Před cestou do Španělska je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas).

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás ostrova Menorca bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu vás v příkladovém termínu vyjde na necelé 3 tisíce Kč.

Náhled letenky z Vídně na Menorcu za 439 Kč

Baleárské ostrovy: z Vídně na Menorcu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)