Červencová Ibiza za Norimberku za skvělé ceny
25.4.2022

Červencová Ibiza za Norimberku za skvělé ceny

976

O této nabídce

Na začátku června Ryanair začne létat z bavorského Norimberku na španělskou Ibizu. Pokud vás láká tento „party ostrov“, s velmi vysokou pravděpodobností během letošního léta neseženete lepší letenky! Aktuálně totiž v rezervačním systému aerolinky ulovíte zpáteční letenky z Norimberku na Ibizu za parádní ceny od 976 Kč! Nejlevnější letenky na vás čekají v termínu na přelomu června a července, o dvě stokoruny dražší letenky pak pořídíte na libovolné lety právě během první poloviny letních prázdnin.  Linka Norimberk – Ibiza bude operována 1× týdně, a to každé úterý v odpoledních/večerních hodinách.

Podmínky pro cestování

Cesta na Ibizu

Před cestou do Španělska je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas).

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi na ostrov Ibiza

Hodláte-li letos protančit troje žabky, od rána do večera se cpát paellou, hodiny proflákat na nejkrásnějších plážích zašitých v úchvatných zátokách jako je Cala Comte nebo ta u městečka Cala Tarida, jógovat mezi pískovcovými útesy na Cala d´Hort, vychutnat si kouzlo historie v hlavním městě či hledět do budoucnosti v moderním San Antoniu při procházce rušnou, obchody a místními umělci obklopenou promenádou, nebo se procházet podloubím akvaduktu Pont Vell, jediné římské památky, co to na ostrově ustála, pak budete muset vyrazit na Ibizu. Ostrov, který vás nebude svou pohodou, zábavou a nezapomenutelnými zážitky šetřit ve dne ani v noci!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Norimberku na Ibizu za 976 Kč

Červencová Ibiza za Norimberku za skvělé ceny


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)