Babí léto v Gruzii: levné letenky z Prahy do Kutaisi
17.7.2023

Babí léto v Gruzii: levné letenky z Prahy do Kutaisi

1 560

O této nabídce

Nádherná Gruzie láká všechny milovníky pěší turistiky i horské nadšence. Využijte levných letenek z Prahy do Kutaisi v nabídce nízkonákladové aerolinky Wizz Air a zaleťte si během září či října destinace na Kavkaze. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Kutasi ulovíte v rezervačním systému dopravce již za 1 560 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, zatímco ostatní cestovatelé musí počítat s příplatkem á 10 €/směr). V cenových hladinách kolem dvou tisíc Kč je dostupné bohaté množství termínů po čas babího léta, kdy bude gruzínská příroda doslova hrát všemi barvami. Zaleťte si do Gruzie na týden či déle a vydejte se trekovat do oblasti Svanetie nebo vyrazte do Kutaisi pouze na pár dnů a objevujte přírodní krásy v jeho okolí či hlavní město Tbilisi, kam se můžete přesunout přímo z letiště.

Veškeré informace o letiště Kutaisi (KUT), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města a dalších gruzínských destinací, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Kutaisi jako výchozí bod pro poznávání Gruzie

Kutaisi je bývalé královské město dávné Západogruzínské říše. Pyšní se ruinami hradu z 5. století a až pohádkově vypadající katedrálou Bagrati. Kutaisi je ale především branou do úchvatné gruzínské přírody, tak se vydejte na toulky po hřebenech Kavkazu, obdivujte z dálky siluetu masivní a dechberoucí hory Elbrus. Poznejte poklady podzemí v Prométheově jeskyni, nebo svá těla smočte v klidu Černého moře u přístavního města Batumi. Pohostinnost místních vás úplně zahřeje na srdci, rádi vás pozvou domů a pohostí jak královskou výsost, aniž by za to něco čekali. Odměňte se alespoň širokým úsměvem, ten gruzínce beztak nejvíce potěší.

Podmínky pro cestování

Cesta do Gruzie

Cestování do Gruzie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Gruzii“.

Náhled letenky z Prahy do Gruzie za 1 560 Kč

Babí léto v Gruzii: levné letenky z Prahy do Kutaisi


Bude se hodit

Letiště Kutaisi (KUT)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)