Babí léto na Sicílii: z Prahy do Palerma
31.8.2022

Babí léto na Sicílii: z Prahy do Palerma

1 062

O této nabídce

Pouze do konce letního letového řádu (čili do konce října) bude létat nízkonákladová aerolinka Wizz Air na lince z Prahy do Palerma. Využijte jedné z posledních letošních možností, jak ulovit levné letenky na této trase, a naplánujte si výlet na Sicílii v průběhu v říjnu. V rezervačním systému letecké společnosti ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Palerma za 1 062 Kč (cena platná pro členy WDC), potažmo 1 738 Kč (pro cestovatele bez členství).

Vzhledem k tomu, že linka je operována 2× týdně (pondělí a pátek), můžete na Sicílii vyrazit klidně jen na prodloužený víkend. A díky pátečnímu večernímu odletu na tento výlet spotřebujete pouze jeden den dovolené.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letošní sezony je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu prakticky všude v Evropě. Týdenní pronájem auťáku vyjde na Sicílii během října na cca 4,5 tisíce Kč.

Náhled letenky z Prahy do Palerma za 1 062 Kč

Babí léto na Sicílii: z Prahy do Palerma


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)