Babí léto na italském Jadranu: z Prahy do Pescary
21.8.2023

Babí léto na italském Jadranu: z Prahy do Pescary

1 257

O této nabídce

Za levnými letenkami směrem na Apeninský poloostrov tradičně zamíříme do rezervačního systému aerolinky Ryanair. Objevíme v něm totiž zpáteční letenky z Prahy (PRG) do italské Pescary (PSR) za pěkné ceny začínající na 1 257 Kč (viz příkladový termín od 7. do 10. října). V cenové hladině oscilující kolem 15 stokorun pořídíte letenky také na další prodloužené víkendy během října. A pokud byste do provincie Abruzzo rádi zamířili na delší dobu, ani to není problém. Dopravce po čas platnosti letního letového řádu 2023 nabízí dva lety týdně (úterý a sobota).

Veškeré informace o letišti v Pescaře (PSR), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města a dalších destinací v regionu, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Abruzzo poznáte nejlépe díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. V rámci podzimních prodloužených víkendů počítejte s cenou pronájmu malého vozu kolem tisícovky / den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Pescary za 1 257 Kč

Babí léto na italském Jadranu: z Prahy do Pescary


Bude se hodit

Letiště Pescara Abruzzo (PSR)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)