Azorské ostrovy z Prahy na začátku roku 2022 za parádní cenu
30.6.2021

Azorské ostrovy z Prahy na začátku roku 2022 za parádní cenu

2 600

O této nabídce

Před obědem jsme vám jako první naservírovali skvělý tip v podobě levných letenek z Prahy na Madeiru za 2 601 Kč. V krasojízdě napříč rezervačním systémem portugalského dopravce TAP Air Portugal ale pokračujeme i odpoledne. Tentokráte si na mušku vezmeme další destinace ležící ve vodách Atlantského oceánu daleko od evropských břehů, a to Azorské ostrovy. Zpáteční letenky z Prahy na největší z Azorských ostrovů, Sao Miguel, dnes ulovíte za naprosto unikátní cenu 2 600 Kč. Termíny jsou, stejně jako v případě levných letenek na Madeiru, dostupné na začátku příštího roku – od ledna do dubna. Základní tarif „Discount“ obsahuje pouze příruční zavazadlo a v rámci routingu vás v obou směrech čeká jeden přestup na letišti v Lisabonu, kde jsi lze naplánovat i delší přestávku. S případným nákupem neváhejte dlouho, Azorské ostrovy z Prahy za takovouto cenu jsou skutečně velká paráda.

Podmínky pro cestování

Vzhledem k termínu vaší cesty na Azorské ostrovy není důležité sledovat aktuální podmínky pro cestování, neboť ty se do začátku kalendářního roku 2022 zcela jistě změní.

Vše důležité o aktuální situace na Azorské ostrovy naleznete na tamější „covidové stránce“.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“.

Proč si vybrat Azorské ostrovy?

Trochu jako posvátná krajina z Avataru, trochu jako Tolkienova Středozem. To jsou Azory, věčně zelené, divoké, omývané Atlantským oceánem. Zdržte se alespoň na pár dní na hlavním ostrově Sao Miguel, navštivte ohňové jezero Lago di Fogo a vystoupejte na Boca do Inferno – to je ta vyhlídka z katalogů a pohlednic, jen ve skutečnosti ještě mnohonásobně působivější! Nevynechejte ani okolní ostrovy. Na Sao Jorge se vesele pasou krávy a rostou hortenzie kam se podíváte, opuštěný Flores vás ohromí svou nespoutaností a na Picu se k nebi zdvihá nejvyšší hora celého Portugalska.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
 • Dostupnost: leden – duben 2022
 • Termíny:
  • 16. – 23. 1. za 2 600 Kč
  • 30. 1. – 6. 2. za 2 600 Kč
  • 5. – 13. 2. za 2 600 Kč
  • 12. – 20. 2. za 2 600 Kč
  • 5. – 13. 3. za 2 600 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Ponta Delgadě nebo kdekoliv na ostrově Sao Miguel se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). S rezervací bydla vám ještě doporučujeme počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do příštího roku zbývá času dost…

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na ostrově Sao Miguel označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Analogicky jako v případě ubytování však zatím doporučujeme s rezervací auťáku posečkat. Když se termín vašeho výletu bude blížit, není nic snazšího než mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta.

Náhled letenky z Prahy do Ponta Delgady za 2 600 Kč

Azorské ostrovy z Prahy na začátku roku 2022 za parádní cenu


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)