Madeira z Prahy na začátku příštího roku – ultra levné letenky
30.6.2021

Madeira z Prahy na začátku příštího roku – ultra levné letenky

2 601

O této nabídce

Řadíte-li se mezi cestovatele, kterým nedělá problém plánovat výlety s dostatečným předstihem, pak jsme právě pro vás ulovili parádní letenky z Prahy na portugalský ostrov Madeira. V rezervačním systému dopravce TAP Air Portugal naleznete zpáteční letenky z Prahy na Madeiru za neuvěřitelně nízkou cenu 2 601 Kč. Dostupné jsou termíny od ledna do dubna příštího roku (odlety zejména v třetím lednovém týdnu, první polovině února a prvním + posledním týdnu v březnu). Základní tarif „Discount“ obsahuje pouze příruční zavazadlo a v rámci routingu vás v obou směrech čeká jeden přestup na letišti v Lisabonu.

Podmínky pro cestování

Vzhledem k termínu vaší cesty na Madeiru není důležité sledovat aktuální podmínky, neboť ty se do začátku kalendářního roku 2022 zcela jistě změní.

Vše důležité o cestování na Madeiru naleznete na oficiálním turistickém webu Visit Madeira.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“.

Proč vyrazit na ostrov Madeira?

Vydejte se na Madeiru, kde jsou cesty lemovány tisícem vonících a věčně kvetoucích rostlin. Kde jsou, oblévané divokým Atlantikem, pláže černější než úhel. Kde jsou, malebná městečka zkrášlovaná štětci místních umělců a hrající všemi barvami, přísně střežena vysokými horami, které vás okouzlí nádhernými vodopády i těžko prostupnými stezkami podél zavlažovacích kanálů, stejně jako koupání v přírodních bazénech uprostřed skal, či pohled prosklenou lávkou z 600 metrů vysokého útesu Cabo Girao. Nezapomeňte ochutnat čerstvé ryby, madeirské víno a fantastickou zmrzlinu. Pozorujte delfíny a velryby v oceánu, oblékněte pončo z ovčí vlny a dýchejte zhluboka, ať nasajete Madeiru na dlouhou dobu pod kůži!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
 • Dostupnost: leden – duben 2022
 • Příkladové termíny:
  • 16. – 23. 1. za 2 601 Kč
  • 9. – 16. 2. za 2 601 Kč
  • 6. – 13. 3. za 2 601 Kč
  • 27. 3. – 6. 4. za 2 601 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Madeiře se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. S rezervací bydla vám ještě doporučujeme počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do příštího roku zbývá času dost…

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Analogicky jako v případě ubytování však zatím doporučujeme s rezervací auťáku posečkat. Když se termín vašeho výletu bude blížit, není nic snazšího než mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 2 601 Kč

Madeira z Prahy na začátku příštího roku – ultra levné letenky


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)