Azorské ostrovy z Prahy na začátku léta
6.1.2022

Azorské ostrovy z Prahy na začátku léta

3 242

O této nabídce

Kromě akčních letenek z Prahy na Madeiru za 3 248 Kč dnes v rezervačním systému aerolinky TAP Air Portugal ulovíme také lákavé letenky na Azorské ostrovy. Zpáteční letenky z Prahy do Ponta Delgady ležící na ostrově Sao Miguel zakoupíte za 3 242 Kč a zpáteční letenky s cílem na Terceiře poté za 3 259 Kč. Nejvíce dostupných termínů je k mání na začátku léta během šestého kalendářního měsíce. Routing pak obsahuje jeden přestup v Lisabonu v obou směrech – v rámci prakticky vše kombinací narazíte alespoň na jeden delší stopover (vč. nocování v portugalské metropoli), který lze ale ve vybraných dnech protáhnout a užít si také prohlídku letního Lisabonu.

Podmínky pro cestování

Cesta na Azorské ostrovy

Před cestou na Azory je momentálně nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Pokud by na jaře platily stejné podmínky jako nyní, nevyhnuli byste se při letu „tam“ AG testu před cestou (kvůli tranzitu přes pevninské Portugalsko). Na zpáteční cestě (let Ponta Delgada – Lisabon je domácí) byste si vystačili s vyplněným portugalským formulářem.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Portugalsko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TAP Air Portugal
 • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
 • Dostupnost: červen 2022
 • Příkladové termíny:
  • Sao Miguel
   • 14. – 20. 6. za 3 242 Kč
   • 21. – 28. 6. za 3 242 Kč
   • 28. 6. – 4. 7. za 3 242 Kč
  • Terceira
   • 21. – 28. 6. za 3 259 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna nebo s klidným srdcem jeho rezervaci zatím odložit.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na ostrovech Sao Miguel i Terceira označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Analogicky jako v případě ubytování však zatím doporučujeme s rezervací auťáku posečkat. Když se termín vašeho výletu bude blížit, není nic snazšího než mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta.

Náhled letenky z Prahy do Ponta Delgady za 3 242 Kč

Azorské ostrovy z Prahy na začátku léta


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)