Azorské ostrovy: červnová Ponta Delgada z Frankfurtu
27.5.2021

Azorské ostrovy: červnová Ponta Delgada z Frankfurtu

661

O této nabídce

Letenky na Azorské ostrovy za naprosto neuvěřitelnou cenu ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair. Nejlevnější letenky na Azorské ostrovy, konkrétně na ostrov Sao Miguel, za šílenou cenu 661 Kč nabízí irský dopravce při odletu z letiště Frankfurt Hahn. Za mimořádně akční ceny jsou dostupné dva termíny v druhé polovině června, resp. na přelomu šestého kalendářního měsíce a července.

Ano, cena je to naprosto parádní – nejnižší za hodně hodně dlouhou dobu (ne-li vůbec, co pamatujeme), ale taky má svůj drobný háček. Tím je místo odletu alias sekundární frankfurtské letiště zvané Hahn nacházející se 100 km západně od samotného Frankfurtu. Bez vlastního automobilu by byla vaše cesta na letiště lehce komplikovaná a zdlouhavá.

PS: Všechny důležité informace o letišti Frankfurt Hahn: jak se tam dostat, kde parkovat atd. se dočtete v našem průvodci.

Podmínky pro cestování

Před cestou na Azorské ostrovy je nutné předložit negativní PCR test ne starší 72 hodin) a vyplnit zdravotnický formulář. Výjimku mají cestovatelé s dokladem o prodělání nemoci COVID-19 (ne starší 90 dnů) a děti mladší 12 let. Pokud byste se na Azorských ostrovech plánovali zdržet déle než 7 dní, bude třeba podstoupit další testování na místě (na náklady tamější samosprávy). Více informací se dočtete na lokální „covidové“ stránce

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Azorské ostrovy patří mezi premianty v boji s koronavirem a již několik týdnů spadají do oranžové kategorie zemí. Vzhledem k příletu do Německa bude ale nutné také respektovat tamější příjezdová pravidla. Před cestou zpět se bude třeba prokázat negativním testem (lze PCR i AG) ne starším 48 hodin, dokladem o kompletně dokončené vakcinaci (min. 2 týdny do druhé dávky) nebo dokladem o prodělání nemoci COVID-19 v uplynulých 6 měsících (od pozitivního nálezu musí uplynout min. 28 dnů).

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. června 2021 s termínem cesty do 30. října 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
  • Dostupnost: červen & červenec 2021
  • Termíny:
    • 19. – 26. 6. za 661 Kč
    • 26. 6 . – 3. 7. za 1 169 Kč

Jak se dostat na letiště Frankfurt Hahn

Nejsnazší možností dopravy na letiště odletu je rozhodně vlastní automobil. Při cestě z Prahy vás čeká 630 km a přibližně 6 hodin jízdy. Alternativně lze využít služeb autobusového dopravce Flixbus k cestě do Frankfurtu, kde přestoupíte na další spoj směřující na letiště Hahn. Více informací o letišti Frankfurt Hahn, vč. tipů na parkování, se dočtete v našem průvodci.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Ponta Delgadě nebo kdekoliv na ostrově Sao Miguel se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na ostrově Sao Miguel označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Analogicky jako v případě ubytování však zatím doporučujeme s rezervací auťáku posečkat. Když se termín vašeho výletu bude blížit, není nic snazšího než mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta.

Náhled letenky z Frankfurtu do Ponta Delgady za 661 Kč

Azorské ostrovy: červnová Ponta Delgada z Frankfurtu


Bude se hodit

Frankfurt – Hahn (HHN)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)