Austrálie: z Budapešti do Sydney a Melbourne s odbaveným báglem
před třemi dny

Austrálie: z Budapešti do Sydney a Melbourne s odbaveným báglem

17 390

O této nabídce

Levných letenek z Prahy do Austrálie příliš není, proto jim musíš trochu naproti. Za pěkné ceny pořídíš nyní zpáteční letenky z Budapešti do Sydney a Melbourne, a to díky aerolince China Southern Airlines. Do Sydney si zaletíš za 17 651 Kč, o něco levněji za 17 390 Kč pořídíš fajnové open-jaw letenky s příletem do Melbourne a odletem ze Sydney. Termíny připadají na letošní září a říjen a po cestě tě čeká jeden přestup v čínském Kantonu. Pokud máš na letenky za koalami v hledáčku, příliš neváhej a kup si třeba odlet 12. září a návrat 4. října. 

V ceně letenky máš hned 2 odbavená zavazadla o váze do 23 kg. Na palubu čínské aerolinky si zdarma vezmeš i kabinové zavazadlo. Během letů dostaneš teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Zaleť si k protinožcům

Shrnout důvody, proč navštívit Austrálii jen v pár větách, snad ani není možné. Austrálie je prostě srdcovka, jiný svět a přesto kulturou tomu našemu tak podobná. Její zlatavé pobřeží je lemováno vysokánskými mrakodrapy i písky nekonečných pláží, pod vodou kopírované pestrými barvami Velkého bariérového útesu. Oceán je obývaný delfíny i majestátními velrybami. Drsný příboj vábí k surfování, husté džungle k poznávání a krása přírodních scenérií tě nenechá spát. V korunách stromů se schovávají roztomilé koaly a červenými pouštěmi skáčou klokani. Staň v úžasu před posvátným kamenem Uluru, cti ale prosím víru Aboridžinců a nevystupuj na něj.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Až budeš plánovat, kam se všude v Austrálii vydáš, nezapomeň na naši autopůjčovnu. Najdeš v ní skvělou káru, se kterou se pohodlně dostaneš kam potřebuješ. Vyjde tě od 429 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Austrálie a přestup v Číně

Pro vstup do Austrálie budeš potřebovat platné vízum, které si vyplníš online. Při vyplňování se mrkni do našeho návodu. Další informace najdeš na naší stránce. 

Pokud se v Číně rozhodneš opustit letiště, máš nárok na tranzitní vízum zdarma. Další informace se dočteš v našem průvodci.

Náhled letenky z Budapešti do Austrálie za 17 390 Kč
Austrálie: z Budapešti do Sydney a Melbourne s odbaveným báglem

 


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Australia [Victoria])

Let zpátky

Budapešť - Melbourne - Tullamarine - Budapešť
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Southern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)