Austrálie či Nový Zéland z Prahy s návratem do Curychu
6.5.2020

Austrálie či Nový Zéland z Prahy s návratem do Curychu

13 738

O této nabídce

Po delší pauze opět přichází se svou nadílkou pětihvězdičková aerolinka Qatar Airways, která nyní nabízí levné letenky na Nový Zéland či do Austrálie. S touto, bezesporu luxusní aerolinkou, můžete díky kombinaci letenek z Prahy, s návratem do švýcarského Curychu, letět do australského Melbourne již za 13 738 Kč. Letenky za podobnou cenu jsou k dispozici i na Nový Zéland. Do Aucklandu můžete koupit letenky už od 14 605 Kč. Letenky také můžete nakombinovat ještě víc a letět tak z Prahy na Nový Zéland a zpět do Evropy z Melbourne. Tato varianta vás vyjde na 14 812 Kč. 

Na Nový Zéland či do Austrálie poletíte na palubě luxusních Qatar Airways. Cestou vás čeká jeden kratší přestup na letišti v Dauhá. S sebou si také můžete vzít jedno velké odbavené zavazadlo s váhovým limitem až 30 kg. Při cestě na Nový Zéland vás čeká let na druhé nejdelší pravidelné lince světa, ve vzduchu  strávíte přes 18 hodin.

Jak z Curychu domů?

Jak výše zmiňujeme, jedná se o kombinaci letenek. Zpáteční let tedy nekončí v Praze, nýbrž v Curychu. Odtud se dá dostat do České republiky poměrně levně, a to hned několika způsoby.

  1. Letadlo – asi nejkomfortnější a nejrychlejší variantou je letět. Jednosměrné letenky se společností Swiss startují na 2 076 Kč. V ceně je však pouze příruční zavazadlo. Za odbavené si budete muset 760 Kč připlatit.
  2. Autobus –  do Curychu provozuje z Prahy linku dopravce Regiojet. Jízdenky na dobu platnosti letenek zatím nejsou v prodeji, avšak v bližší termíny se ceny pohybují kolem 550 Kč. Výhodou je, že velké zavazadlo je již v ceně jízdenky.
  3. Vlak –  poslední možností, jak se dostat hromadným prostředkem do Prahy, je vlak. Jízdenku s Českými Drahami zakoupíte od 1 144 Kč. 

Proč letět do Austrálie?

Shrnout důvody proč navštívit Austrálii jen v pár větách snad ani není možné. Austrálie je prostě srdcovka, jiný svět a přesto kulturou tomu našemu tak podobná. Její zlatavé pobřeží je lemováno vysokánskými mrakodrapy i písky nekonečných pláží, pod vodou kopírované pestrými barvami Velkého bariérového útesu. Oceán je obývaný delfíny i majestátními velrybami. Drsný příboj vábí k surfování, husté džungle k poznávání a krása přírodních scenérií vás nenechá spát. V korunách stromů se schovávají roztomilé koaly a červenými pouštěmi skákají klokani. Staňte v úžasu před posvátným kamenem Uluru, ctěte ale prosím víru aboridžinců a nevystupujte na něj.

Proč letět na Nový Zéland?

Představte si kouzelnou krajinu z vašich nejtajnějších snů. Představte si křišťálová jezera obklopená zelení mohutných kopců, křehkost ostře špičatých ledovců a naprosté ticho samoty. Představte si tvory jak z pohádkové knížky, s dlouhými zahnutými zobáky, bílou chocholkou na hrudi a smaragdově zbarveným peřím. Představte si horkou půdu pod nohama a hukot a pískot tryskajících gejzírů a krajinu zahalenou v mlhavé páře. Představte si, že to není jen sen, že takové místo na naší planetě, i když na její úplně opačné straně, opravdu existuje.

Ubytování

Ať vás cesty zavedou do kterékoliv země, širokou nabídku ubytka hledejte přes Booking, AirBnb nebo Hotels.

Víza

Austrálie

Pro vstup na území Austrálie platí vízová povinnost. Cestovní víza lze vyřešit jednoduše online. Pro hladké zvládnutí celé žádosti jsme pro vás sepsali jednoduchý návod.

Nový Zéland

Pokud pojedete na Nový Zéland je situace analogická jako v případě Austrálie. I v tomto případe vám při vyplňování formuláře bude po ruce náš přehledný návod.

Autopůjčovna

Pro objevení toho nejlepšího doporučujeme využít půjčeného auta. Nejlepší nabídky vozů najdete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky Praha – Melbourne – Curych

Austrálie či Nový Zéland z Prahy s návratem do Curychu

Náhled letenky Praha – Auckland – Curych

Austrálie či Nový Zéland z Prahy s návratem do Curychu

Náhled letenky Praha – Auckland, Melbourne – Curych

Austrálie či Nový Zéland z Prahy s návratem do Curychu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)