Austrálie a Nový Zéland z Prahy nebo Vídně s China Airlines
14.3.2023

Austrálie a Nový Zéland z Prahy nebo Vídně s China Airlines

od 23 555

O této nabídce

Tchajwanská letecká společnost China Airlines v letních měsících zahájí provoz přímé linky z Prahy do Tchaj-peje, o čemž jsme psali již včera v našem magazínu. Dnes aerolinka do svého rezervačního systému nahrála také letenky! Ceny na Tchaj-wan zas tak zajímavé nejsou, když startují na necelých 18 tisících. V nabídce dopravce ale můžete vybírat také z návazných letů do celé jihovýchodní Asie či do Austrálie a na Nový Zéland. A právě ceny zpátečních letenek k protinožcům snesou daleko přísnější měřítko. Zpáteční letenky z Prahy do australských měst (Brisbane, Melbourne nebo Sydney) ulovíte od 23 555 Kč.

V takřka podobných cenových hladinách pořídíte letenky do Austrálie a na Nový Zéland také z Vídně. Níže jsme pro vás tradičně připravili naše přehledné kalendáře, v nichž naleznete výpis všech dostupných termínů.

Nejlevnější letenky na druhou stranu zeměkoule hledejte v termínech od druhé poloviny září do půlky prosince letošního roku. Routing ve všech případech zahrnuje jeden přestup na Tchaj-wanu. Většinou se jedná o dlouhý (celodenní) layover, který ovšem naší optikou není vůbec na škodu. Mezi dvojicí dlouhých letů si odpočinete a ještě stihnete prozkoumat nejzajímavější zákoutí hlavního města ostrova, Tchaj-peje. Dalším plusovým bodem je štědrá zavazadlová politika dopravce, který v základní tarifu nabízí hned 2 ks odbavené batožiny.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta k protinožcům

Cestování do Austrálie i na Nový Zéland je již „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si s elektronickou autorizací suplující turistická víza. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete v našich průvodcích: „Koronavirus v Austrálii“ a „Koronavirus na Novém Zélandu“.

Za účelem stopoveru na Tchaj-wanu také není třeba řešit žádnou extra byrokracii – viz náš průvodce „Koronavirus na Tchaj-wanu“

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Melbourne za 23 555 Kč

Austrálie a Nový Zéland z Prahy nebo Vídně s China Airlines


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

China Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)