Arménie: letenky z Vídně do Jerevanu během září
18.6.2024

Arménie: letenky z Vídně do Jerevanu během září

od 1 484

O této nabídce

Nech si vyrazit dech panenskou přírodou v nádherné Arménii a vydej se na průzkum kavkazských vrcholků. Díky aerolince Wizz Air pořídíš zpáteční letenky z Vídně do Jerevanu od 1 484 Kč. Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na webu dopravce. Pokud poletíš v partě cestovatelů, členství se ti vyplatí při první zpáteční letence. Nejlevnější termíny jsou dostupné především v září, další i ke konci srpna a v říjnu. Tak se vydej za poznáním divoké přírody například v termínu od 15. do 23. září.

V ceně letenky máš přepravu jednoho příručního zavazadla o rozměrech do 40 x 30 x 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíš v rámci služby Priority od 1 356 Kč za směr. Odbavený bágl do 10 kg si přikoupíš od 913 Kč v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Nech se unést Arménií

Arménií se line smutný příběh. S pukajícím srdcem přišla o vznešený Ararat, památnou biblickou horu, natolik významnou pro Armény. Její mohutná silueta tyčící se za dnešními hranicemi Arménie žalostnou historii neustále připomíná. Pohlédni na tuto překrásnou zem jinak, najdi v ní příběhy s radostným koncem. Toulej se zvrásněnou krajinou a naslouchej konejšivému tichu. Kochej se pohledem na romantické zříceniny kostelů a klášterů vystavěné na těch nejdramatičtějších místech. Poznej vřelé místní obyvatele a okus arménský chléb s polévkou spas či khash. Poddej se okouzlující Arménii.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Arménie

Cesta do Arménie není podmíněná žádnou zbytečnou byrokracií, bude ti stačit pouze platný pas. Více se dočteš na naší stránce.

Náhled letenky z Vídně do Jerevanu za 1 484 Kč
Arménie: letenky z Vídně do Jerevanu během září


Bude se hodit

Letiště Jerevan (EVN)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)