Arménie během jara: z Vídně do Jerevanu
18.3.2024

Arménie během jara: z Vídně do Jerevanu

od 1 708

O této nabídce

Jarní Arménie má bezpochyby své kouzlo – objevte ho díky nabídce zpátečních letenek z Vídně do hlavního města Jerevanu. Nejlevnější letenky na této lince ulovíte klasicky u maďarské aerolinky Wizz Air. Za cenovku začínající na 1 708 Kč pořídíte například termín od 14. do 18. dubna. Další termíny ulovíte během jarních měsíců, konkrétně od dubna do června.

Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce, ostatní si budou muset trochu připlatit. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně máte příruční zavazadlo o max. rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 925 Kč za směr. Odbavené zavazadlo vás vyjde od 1 052 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Objevte kouzlo Arménie

Země zapomenutá na pomezí Evropy a Asie, skrytá před světem ve stínu majestátní hory Ararat. První země křesťanská, překrásná Arménie. Zvlněná krajina s vůní lesů je poseta honosnými kláštery, starými kostely a romantickými zříceninami. Vypravte se za poznáním katedrály sv. Matky Boží ležící na poutním místě zvaném Ečmiadzin. Pohlédněte na kompozici načervenalých zdí klášteru Chor Virap a sněhově bíle přikrytých vrcholů v pozadí. Vrcholy to nejsou ledajaké, vždyť podle bájí a pověstí tu zakotvil svou archu sám Noe.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Arménie

Do Arménie se podíváte zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Arménii“.

Náhled letenky z Vídně do Jerevanu za 1 708 Kč
Arménie během jara: z Vídně do Jerevanu

Bude se hodit

Letiště Jerevan (EVN)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)