Arizona: do Phoenixu z Mnichova téměř po celý rok
17.7.2023

Arizona: do Phoenixu z Mnichova téměř po celý rok

9 434

O této nabídce

Další zajímavou destinací ve Spojených státech, kam nám servírují letenky za skvělou cenu aerolinky American Airlines a British Airways, je Arizona. Letenky do jejího hlavního města Phoenixu (PHX) z Mnichova ulovíte za 9 434 Kč. Termíny jsou dostupné téměř po celý rok – od letošního října do června příštího roku. Vyrazte za nejkrásnějšími národními parky například od 13. do 27. ledna. Po cestě vás čeká jeden přestup v Charlotte (CLT).

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 36 × 23 cm, dále pak osobní věc (malý batoh či kabelka). Za odbavené zavazadlo do 23 kg si připlatíte 70 € v jednom směru. Na zaoceánském letu bude podáváno teplé občerstvení a nápoje.

Nejkrásnější národní parky v USA

Je jich devět, všechny jsou fantastické a musíte je vidět, jinak vaše cesta po západním pobřeží USA nebude úplná! Joshua Tree Park a stromy s větvemi mířícími k nebesům, Grand Canyon, co vás dostane, protože uvidíte, co nečekáte! Zion Park s velkým bílým trůnem – horou viditelnou z každého místa. Antelope Canyon s kameny podivnými a rudými k neuvěření. Sequoia Park a Kings Canyon s obřími stromy, co mají miniaturní šišky. Bryce Canyon jako skalní bludiště obydlené zvědavými čipmánky. Yosemity a El Capitan. Jak jen na něj ten Adam Ondra vylezl? A konečně Death Valley, vyprahlý kus země s vyschlým solným jezerem, co stojí za trochu toho potu!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Bez auta v Americe ani ránu. Ideální káru pro vaši dovolenou v USA si zarezervujte přes naši autopůjčovnu. Půjčení auta vás vyjde zhruba na 1 630 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Koronavirové podmínky vstupu jsou již zcela zrušeny. Nyní si musíte pouze zařídit elektronickou registraci ESTA. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Mnichova do Phoenixu za 9 434 Kč
Arizona: do Phoenixu z Mnichova téměř po celý rok

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)