Andalusie: prázdninová Sevilla z Vídně
28.6.2020

Andalusie: prázdninová Sevilla z Vídně

1 017

O této nabídce

Většina akčních letenek lákajících k výletu do Andalusie a poznávání krás jihu Pyrenejského poloostrova směřuje pravidelně do Málagy. Není to tak dlouho, co jsme inzerovali letenky z Vídně do Málagy za pětistovku anebo dokonce přímé lety z Prahy za 1 632 Kč. Dnes se nám však na mušku dostává hlavní město a kulturní centrum celé Andalusie, a to město Sevilla. V nabídce Ryanairu totiž ulovíme levné letenky z Vídně do Sevilly za 1 017 Kč. Za tuto a lehce vyšší ceny si můžete vybírat z dostatku termínů v červenci a srpnu, kdy sice na jihu Španělska bude vpravdě horko, ale prázdninové letenky za podobné ceny skutečně nejsou každoroční záležitostí. Linka z Vídně do Sevilly bude provozována 2x týdně (vždy v úterý a sobotu). Vydejte se tedy do Andalusie jen na prodloužený víkend anebo ji prozkoumejte během delšího pobytu pořádně.

Náš tip: Podívejte se i na nabídku letenky z Prahy do Málagy (případně z Vídně do Málagy) a poskládejte si open-jaw letenky dle vlastních preferencí.

Vzhůru do Andalusie

Slunná Andalusie je jiná než zbytek Španělska, je prostě svá. Evropská kultura se tam mísí s kouzlem afrických království a místní žijí jak kdyby v jiné časové realitě. Bílé vesničky se schovávají za listy olivovníků, vysoké kopce jsou zarostlé hustými lesy a nekonečné pláže lemují pobřeží Středozemního moře i Atlantiku. Navštivte Sevillu pulzující vášnivým flamencem, nádhernou Málagu zdobenou pomerančovníky i Granadu, klenot celé Andalusie. Její ulice voní tabákem vodních dýmek a k nebi tam ční Alhambra, její rozkvetlé zahrady a orientální architekturu si naprosto zamilujete.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: nejlevnější letenky v červenci & srpnu
 • Příkladové termíny:
  • 11. – 18. 7. za 1 124 Kč
  • 14. – 18. 7. za 1 070 Kč
  • 18. – 25. 7. za 1 124 Kč
  • 21. – 28. 7. za 1 017 Kč
  • 4. – 11. 8. za 1 017 Kč
  • 18. – 25. 8. za 1 017 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou po celé Andalusii se můžete tradičně spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

My bychom si přímo v Seville vybrali tento pěkný apartmán Pilatos za 587 Kč/os./noc anebo takovýto dvouhvězdový hotel Un Patio al Sur ležící v centru města za 737 Kč/os./noc včetně snídaně.

Autopůjčovna

Abyste bez problémů během několika dní mohli poznat všechny krásy rozlehlé Andalusie, určitě si musíte půjčit auťák. Nabídku dostupných automobilů naleznete hezky sesumírovanou u nás v autopůjčovně.

Náhled letenky z Vídně do Sevilly za 1 017 Kč

Andalusie: prázdninová Sevilla z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)