Aljaška během léta – z Amsterdamu
24.2.2021

Aljaška během léta – z Amsterdamu

9 830

O této nabídce

Aerolinky z aliance Oneworld v čele s American Airlines si pro cestovatele připravily další parádní akci. Zatímco včera jsme vás upozorňovali na parádní letenky na Havajské ostrovy, dnes se posvítíme na Aljašku. Při odletech opět z Amsterdamu si totiž můžete dokonce vybírat, jestli se vaší cílovou destinací stane pobřežní a zároveň největší město na Aljašce – Anchorage nebo raději zamíříte do vnitrozemského Fairbanks. Zpáteční letenky za ceny pohybující se mezi 9 a 10 tisícovkami pořídíte do obou měst. Termíny se nabízí přímo v hlavní sezoně, tedy od června do září. Láká vás Aljaška a její nespoutaná divočina? Stačí mrknout do našeho kalendáře.

Divoká Aljaška

Arktické léto na Aljašce je jedním dlouhým dnem. Jedním dlouhým dnem jak stvořeným pro dobrodružství! Toulejte se krajinou, zdolávejte hory. Pozorujte tlamy mohutných medvědů lapající po lososu. Obujte mačky a cepíny pevně sevřete ve svých dlaních, pokořte ledovec. Slovo epický zde získává úplně jiných rozměrů a významu. Není to scenérie pro křehké květinky, není to místo pro turisty rozmazlené luxusem. Aljašská příroda je ryzí, drsná, divoká, nepromíjející. Aljašská příroda je ale také spravedlivá a váš respekt a odhodlání odmění krásou, jakou jste ještě neviděli. Tak na co ještě čekáte?

Podmínky pro cestování

Aktuálně jsou cesty na území USA zakázány všem cestovatelům, kteří v posledních dvou týdnech pobývali na území Schengenského prostoru. Zprávy o otevření Spojených států ovšem pomalu prosakují, stejně tak jako pokračuje vakcinace tamějšího obyvatelstva. Osobně se domníváme, že cesty během letních měsíců budou realizovatelné. V případě, že by cesta přeci jen nebyla uskutečnitelná, můžete využít zrušeného poplatku za změnu letenky u American Airlines a změnit termín své cesty zdarma (doplácel by se „pouze“ rozdíl v ceně nové letenky).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla + osobní věc (odbavené za příplatek 70 €/ks/směr)
  • Dostupnost: červen – září 2021
  • Termíny:

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na Aljašce se spolehněte na Booking, Hotels či AirBnB. Vzhledem k termínům potenciální cesty, ovšem není třeba s rezervací bydla nikam spěchat. Každopádně vám doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace.

Autopůjčovna

Na Aljašce jistojistě oceníte vlastní káru. Nabídku dostupných vozů naleznete přehledně v naší autopůjčovně.

Víza

Aljaška je teritoriální součástí Spojených států amerických, nezapomeňte si proto před cestou obstarat elektronickou registraci ESTA. Je to jednoduché a návod najdete v tomto článku. 

Náhled letenky z Amsterdamu do Fairbanks za 9 830 Kč

Aljaška během léta – z Amsterdamu


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)