Akvitánie: z Prahy do Bordeaux během května a června
2.5.2023

Akvitánie: z Prahy do Bordeaux během května a června

986

O této nabídce

Dnes vám servírujeme letenky do francouzské Akvitánie – regionu známému zejména díky výbornému vínu a na své si zde přijdou i milovníci surfování. Aerolinka Ryanair nabízí levné zpáteční letenky z Prahy do Bordeaux od 986 Kč, a to například od 17. do 24. května. Termíny jsou dostupné po celý květen až do první poloviny července, popíjet červené na břehu řekly Garonny tedy můžete už klidně příští týden.

V ceně máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příručák o rozměrech 55 × 40 × 20 cm si zakoupíte v rámci služby Priority od 423 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek od 404 Kč za jeden směr.

Informace o tom, jak se dostat z letiště Bordeaux a další, naleznete v našem průvodci letištěm Bordeaux.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do Francie

Pro cesty do Francie nemusíte předkládat žádné testy, certifikáty ani formuláře. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Bordeaux – hlavní město vína

Opojné Bordeaux, přístavní město plné vína a historie, je skutečným ztělesněním romantiky. Jen si představte vinné révy lemující středověké věže, kláštery a mosty, veřejné zahrady zdobené kachnami a labutěmi, procházky podél mlhou zahalené řeky Garonny za vůní právě napečených koláčů a čerstvé sklizně z nedělního trhu Quai Des Chartrons… Když se řekne Bordeaux, myslí se tím nejstarší divadlo ve Francii, velkolepé náměstí Place de la Bourse, dechberoucí katedrála Saint-André, ale také poetická krajina, vznešené zámky, kašny a delikátní víno odrůdy Merlot, Muškát a Cabernet Sauvignon.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bordeaux za 986 Kč
Akvitánie: z Prahy do Bordeaux během května a června

Bude se hodit

Letiště Bordeaux (BOD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)