Akční letenky z Prahy do Libanonu: podzimní Bejrút
29.7.2023

Akční letenky z Prahy do Libanonu: podzimní Bejrút

3 328

O této nabídce

Aktuální promo akce turecké nízkonákladové aerolinky Pegasus Airlines přináší také skvělé letenky do Libanonu. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Bejrútu (BEY) v jejím rezervačním systému ulovíte za parádní cenu 3 328 Kč. A to rovnou na několik podzimních termínů v listopadu a prosinci letošního roku. Cestou vás v obou směrech čeká jeden pohodový přestup v Istanbulu na letišti Sabiha Gökcen (SAW). Základní tarif „Basic“ obsahuje přepravu většího příručního zavazadla – pokud nezvládnete cestovat na lehko, zakupte si letenky ve vyšším tarifu „Essentials“ za příplatek á 19 € / směr.

Jedinou podmínkou pro uplatnění slev je členství ve věrnostním programu BolBol, které je ovšem zcela zdarma (stačí se zkrátka registrovat) – viz kompletní podmínky akce.

Jak uplatnit slevu? Proklikáte se celým rezervačním procesem od výběru letů, přes zadání údajů o cestovatelích až po volbu dodatečných služeb. V poslední kroku rezervace samotné, na stránce s platbou, rozkliknete tlačítko „Special Offers“ a zaškrtnete „Incredible Summer Sales: International 50% off!„.

PS: Čerstvé postřehy z cest po Libanonu a zároveň inspiraci pro vlastní výlet najdete na našem Instagramu.

 • Rezervujte: přímo na stránkách aerolinky
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg
  • odbavené á 20 kg  dokoupíte v dražším tarifu „Essentials“ za 19 €/ks/směr
 • Dostupnost termínů: 16. říjen – 14. prosince 2023
 • Platnost akce: 28. – 30. července 2023
 • Příkladové termíny:
  • 14. – 25. 11. za 3 328 Kč
  • 21. – 26. 11. za 3 328 Kč
  • 28. 11. – 3. 12. za 3 328 Kč
  • 28. 11. – 8. 12. za 3 328 Kč
  • 5. – 8. 12. za 3 328 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Libanonu

Cestování do Libanonu je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Libanonu“.

Náhled letenky z Prahy do Bejrútu za 3 328 Kč

Akční letenky z Prahy do Libanonu: podzimní Bejrút


Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)