Akční letenky z Prahy do Katánie na Sicílii
5.8.2022

Akční letenky z Prahy do Katánie na Sicílii

676

O této nabídce

I dnes Wizz Air pokračuje v servírování levných letenek do Itálie a my ho následujeme. Kromě včera anoncovaných levných letenek z Prahy do Palerma dnes v nabídce růžového dopravce ulovíte také levné letenky na východní pobřeží Sicílie. Zpáteční letenky z Prahy do Katánie pořídí členové WDC za krásnou cenu 676 Kč (nečlenové potom za 1 120 Kč). Za nejnižší ceny jsou dostupné termíny na středečních rotacích během září a října – tedy měsíců kdy bude počasí na Sicíli snesitelnější než v létě, ale okolní vody Středozemního moře budou stále příjemně vyhřáté.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je od 1. června 2022 konečně po dvou letech „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letošní letní sezony je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu prakticky všude v Evropě. Pronájem auťáku vyjde na Sicílii i během září na cca 1 100 Kč/den, s čímž je třeba dopředu počítat.

Náhled letenky z Prahy do Katánie za 676 Kč

Akční letenky z Prahy do Katánie na Sicílii


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)