Akční letenky do Panamy z Mnichova/Norimberku
25.10.2022

Akční letenky do Panamy z Mnichova/Norimberku

10 335

O této nabídce

Využijte akční nabídky na letenky do Panamy od německé společnosti Lufthansa: zpáteční letenky do Panamy z Mnichova a Norimberku koupíte již od 10 335 Kč! V akci je mnoho termínů od dubna až do července příštího roku. Toto období je na Panamě vedlejší turistickou sezónou, můžete tedy očekávat vylidněné pláže a nižší ceny hotelů i dalších služeb.

V ceně letenky je zahrnuta přeprava dvou kabinových zavazadel. Větší kabinové zavazadlo podléhá limitu 55 × 40 × 23 cm a hmotnosti 8 kg, menší zavazadlo pak podléhá limitu 40 × 30 × 10 cm bez omezení hmotnosti. Cena za přepravu 23kg odbaveného zavazadla činí 65 EUR/75 USD za směr.

Podmínky pro cestování

Cestování do Panamy

Pro vstup na území Panamy není nutné v souvislosti s epidemií COVID-19 splňovat žádné speciální podmínky. Aktuální podmínky sledujte blíže době vašeho odletu na stránkách Velvyslanectví ČR v Bogotě a na panamském webu TourismPanama.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do Panamy z Mnichova/Norimberku

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Tropická Panama

Panama je hrází mezi pirátským Karibikem a tichem Pacifiku. Je malou zemí, a přesto tak nádhernou. Je tou pravou exotikou, plnou neprostupných džunglí, majestátních hor, skřeku pestrobarevných ptáků a volání drzých opic. Pyšní se neprobádanými ostrovy s naprosto panenskou přírodou. Nekonečné pláže s jemným bílým pískem stíní masivní vulkány, kokosy a slaďounké ovoce tu jsou doslova na dosah ruky. Nad třpytivou hladinou přilehlých vod skáčou skotačiví delfíni, zvlášť při západu slunce, se skleničkou osvěžujícího seca v ruce, je to dokonalý kýč.

Ubytování na Panamě

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled akční letenky do Panamy

Akční letenky do Panamy z Mnichova/Norimberku

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Norimberk (NUE)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)