Thai Airways

Thai Airways

Thai Airways (TG), celým názvem Thai Airways International, je thajská národní aerolinka. Základnu aerolinky naleznete na mezinárodním letišti Suvarnabhumi v Bangkoku (BKK). Patří mezi jedny ze zakládajících členů Star Alliance. Se svojí sesterskou společností Thai Smile létají do více jak 35 zemí ve světě.
  • Příruční zavazadlo 2 příruční zavazadla: velké o max. rozměrech 56 × 45 × 25 cm a max 7 kg + malé o velikosti kabelky do 1,5 kg
  • Občerstvení teplé občerstvení zdarma
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.thaiarways.com

Check-in a seating

Online check-in se otevírá 24 hodin před plánovaným časem odletu. Odbavení na letišti je zdarma.

Seating je zdarma. Zpoplatněn je pouze výběr prémiových míst v letadle.

Naše recenze

Jedná se o velice dobrou a námi oblíbenou aerolinku. Kvalitou se vyrovná spoustě evropským aerolinkám, ale přitom si udržuje asijský přátelský přístup. Přátelská mladá posádka, výborné jídlo, pohodlné sedačky, super servis – to je jen krátký výčet jejich plusů. Bohužel jejich menším mínusem je cena letenek, které patří bohužel do té dražší skupiny.

Zavazadla

Každý cestující si s sebou může na palubu vzít jedno velké a jedno malé zavazadlo. Velké příruční zavazadlo nesmí přesáhnout velikost 56  × 45 × 25 a váhu 7 kg. Menší zavazadlo v podobě kabelky či menší tašky nesmí být těžší jak 1,5 kg a musí se vejít do velikosti 37,5 × 25 × 12,5 cm.

V ceně letenky je pak odbavené zavazadlo do 20 kg (i u těch nejlevnějších tarifů).

Nákup letenek

Letenky Thai Airways kupujte v našem rezervačním systému.

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů či problémů volejte na linku +66 2356 111 v angličtině. Je dostupná 24/7.

Služby

Na všech kratších letech dostanete menší občerstvení, na těch delších letech se můžete těšit na plnohodnotné teplé jídlo na palubě. Zároveň u dálkových letů mohou cestující využívat systém palubní zábavy s širokou nabídkou filmů, seriálů, hudby i her. Na palubě je za menší poplatek možné využít wifi.

Seating (kromě exitů a míst s větším prostorem na nohy) je zadarmo i před online check-inem.

Destinace

Thai Airways samozřejmě létají převážně po zemích jihovýchodní Asie. Některé lety jsou ale operovány i do Austrálie, Severní Ameriky a Evropy.

Do Prahy (PRG) Thai Airways sice nelétají, ale čeští cestovatelé mohou jejich služeb díky odletům z Vídně (VIE) a Mnichova (MUC). Z obou letišť létají do Bangkoku (BKK) přímé linky.

Flotila

Flotila Thai Airways obsahuje převážně velká letadla jako je Airbus A380, těmi menšími létá jejich sesterská společnost Thai Smile po Thajsku a okolních zemí. Jejich flotilu tvoří 6× Airbus A380-800, 7× Boeing 747 -700, 12× Airbus A350-900, 6× Boeing 777-300, 14× Boeing 777 – 300ER, 15× Airbus A330-300, 2× Boeing 787-9, 6× Boeing 787-8, 20× Airbus A320-200.

Podívejte se na kompletní informace o flotile letecké společnosti.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)