Royal Jordanian

Check-in
od 24 - 4 hod před odletem, check-in na letišti je zdarma
Royal Jordanian
Příruční zavazadlo
2 příruční zavazadla, velké o max. rozměrech 51 x 41 x 23 cm a o max. váze 7 kg, malé o velikosti tašky na notebook nebo kabelky
  • Seating zadarmo
  • Občerstvení na krátkých letech malé občerstvení, na dlouhých plnohodnotné teplé jídlo
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.rj.com

Info o aerolince

Aerolinka Royal Jordanian je národní aerolinkou Jordánska se sídlem v hlavním městě této země v Ammánu. Byla založena roku 1963 a v současnosti je součástí aliance Oneworld.

Jejich motem je: „A World of Stories“.

Naše hodnocení

Jedná se o lehce nadprůměrnou aerolinku. Sice se nevyrovná vyhlášeným aerolinkám Perského zálivu, ale rozhodně špatná není (především, pokud s ní vychytáte pěknou akcičku do JV za pár kaček). Těšit se můžete na velmi milý personál na palubě a výborné dezerty, které nezklamou ani Polreicha.

Plusem u Royal Jordanian je také jejich vlastní „stopover program„, kdy při dostatečně dlouhém přestupu můžete využít jejich nocleh či dopravu do města Ammánu zdarma.

Zavazadla

Každý cestující si může s sebou na palubu vzít jedno velké a jedno malé příruční zavazadlo. Velké zavazadlo nesmí přesáhnout rozměry 51 x 41 x 23 cm (celkem 115 cm) a váhu 7 kg. Za malé příruční zavazadlo je považována menší kabelka, taška na notebook, deštník nebo kamera.

Odbavené zavazadlo je vždy také v ceně, ale jeho váha a počet se odvíjí od destinace a tarifní třídy: letenky do Evropy – 1 ks do 23 kg, letenky do Severní Ameriky – 2 ks do 23 kg, ostatní destinace – 1 ks do 23 kg.

Nákup letenek

Letenky Royal Jordanian kupuje u nás v rezervačním systému.

Kontakt

Aerolinku Royal Jordanian můžete kontaktovat v angličtině na telefonním čísle +962 651 000 00. Je dostupná 24/7.

Služby

Na palubě letadel Royal Jordanian se můžete těšit na malé občerstvení na kratších letech a na teplé plnohodnotné jídlo na letech delších. Zároveň na většině letech mají zábavní systém v podobě velkého výběru her, hudby a filmů.

Prozatím nenabízí wifi připojení na palubách svých letadel.

Destinace

Royal Jordanian létají do více než 50 zemí, ale bohužel Česká Republika mezi ně nepatří. Odlétat s nimi můžete ovšem z Vídně nebo z Berlína (TXL). Často s nimi bývají akce do Thajska, Malajsie, nebo Indie.

Flotila

Royal Jordanian mají v současností 25 letadel: 5x Airbus A319-100, 6x Airbus A320-200, 2x Airbus A321-200, 7x Boeing 787-8, 2x Embraer 175 a 2x Embraer 195. Další letadla mají objednané.

Zapoj se do diskuze

avatar
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)