Hawaiian Airlines

Hawaiian Airlines

Hawaiian Airlines (HA) jsou nejstarší americkou aerolinkou (společnost byla založena již v roce 1929). Jedná o vlajkového dopravce Havajských ostrovů, který zároveň operuje nejvíce letů mezi pevninskou částí USA a právě Havajskými ostrovy. Svou hlavní základnu mají na letišti v Honolulu (HNL) na ostrově O'ahu. Druhou základnu nalezneme na ostrově Maui (OGG). Aerolinka se pravidelně se umisťuje na předních příčkách v žebříčcích hodnotících přesnost leteckých dopravců.
  • Příruční zavazadlo příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 35 × 22 cm a váze do 11 kg + jedna osobní věc
  • Občerstvení zdarma
  • Hodnocení
  • Oficiální web https://www.hawaiianairlines.com/

Check-in a seating

Check-in se otevírá 24 hodin a zavírá se 60 minut před plánovaným odletem. Můžete si ho udělat online či přes mobilní appku. Na letišti si můžete udělat check-in na přepážce nebo v samoobslužném kiosku.

Sedadla si můžete vybrat během nákupu letenky a ve správě rezervace. Pokud tak neučiníte, sedadla si budete moci vybrat i při check-inu.

Naše recenze

Hawaiian Airlines je jedna z nejpřesnějších aerolinek světa, která navíc velmi zřídka mění či ruší své lety. Oproti Mokulele Airlines cestovatelům nabídne hustší síť destinací na Havajských ostrovech a také četnější frekvenci letů mezi jednotlivými ostrovy. Plusové body také získává za širokou škálu služeb nabízených zdarma.

Zavazadla

Všichni cestující si mohou na palubu Hawaiian Airlines vzít zdarma jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 35 × 22 cm a váze do 11 kg a jednu osobní věc, která se vejde pod sedadlo před vámi.

Poplatky za odbavené zavazadlo (s max. hmotností do 22,5 kg) se liší dle routingu. Pokud je let pouze v rámci Havajských ostrovů odbavené zavazadlo stojí 24 USD. Pokud se jedná o let mezi Havají a jinou destinací v USA, vyroste poplatek na 30 USD.

Pro mezinárodní lety jsou v ceně letenky dvě odbavená zavazadla.

Nákup letenek

Letenky si koupíte jednoduše přes náš vyhledávač.

Kontakt

  • telefon: 1-800-367-5320 (dostupné 24 hodin denně)
  • formulář na stránkách dopravce
  • textová zpráva: 38285 (dostupné od 5:00 do 23:00 havajského času)

Služby

Jídlo a pití jsou na letech s Hawaiian Airlines zcela zdarma. Tento benefit se netýká večerních letů s odlety po 20:30 ze Severní Ameriky  (výjimku tvoří lety z New Yorku a Bostonu, kde se cestovatelům v třídách „Economy“ a „Extra Comfort“ občerstvení stále servíruje).

Na letech si také můžete užít zábavu ve formě filmů, hudby či her.

Změna letenky je u Hawaiian zdarma. Případně doplatíte pouze rozdíl v ceně letenky.

Pro cestovatele létající často s Hawaiian Airlines je k dispozici věrnostní program HawaiianMiles.

Destinace

Hawaiian Airlines primárně operují lety mezi jednotlivými Havajskými ostrovy (Kaua’i, O’ahu, Maui a Hawai’i).

S dopravcem se můžete setkat také na trasách z Havaje do větších měst ve Spojených státech amerických (především na západním pobřeží), do Japonska, Jižní Koreje, Austrálie, na Nový Zéland či Americkou Samoou a Tahiti. Celkem operuje na více než 30 pravidelných linkách.

Codeshare dopravce můžete nalézt také na letech operovaných China Airlines, Japan Airlines, JetBlue Airways, Korean Air a Virgin Australia.

Flotila

Ve flotile Hawaiian Airlines naleznete letouny typu Airbus A330, Airbus A321neo. Na letech mezi Havajskými ostrovy se můžete setkat s Boeingy B717.

Více detailních informací o letounech naleznete na stránkách aerolinky.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)