O akci
Opět tu máme doprodej charterových letenek od CK Fischer a tentokrát zamíříme na Gran Canarii. Za parádní cenovku 4 990 Kč poletíš z Prahy přímým letem na palubě aerolinky Smartwings a v ceně máš klasicky zahrnutou také přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg (+ příručák). Různě dlouhé termíny jsou k mání během května a června letošního roku a vypsali jsme je pro tebe do rámečku níže. Tak si užij suprovou dovolenou na Kanárech třeba od 23. května do 3. června.
- Rezervuj: přes STRÁNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
- Zavazadla: odbavený bágl do 23 kg + příručák
- Dostupnost: květen/červen 2026
- Termíny za 4 990 Kč:
- 20. 5. – 27. 5.
- 20. 5. – 30. 5.
- 20. 5. – 3. 6.
- 23. 5. – 30. 5.
- 23. 5. – 3. 6.
- 23. 5. – 6. 6.
- 27. 5. – 3. 6.
- 27. 5. – 6. 6.
- 27. 5. – 10. 6.
Co se ti bude hodit
Kde se ubytovat
Nejširší nabídku ubytování na Gran Canarii najdeš na Bookingu – často s možností bezplatného storna. Navíc rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, zatímco cena pro tebe zůstane stejná).
- Mrkni se na nejširší nabídku ubytování na Gran Canarii.
Autopůjčovna
Chceš z návštěvy Gran Canarie vytěžit maximum? Půjčení auta ti otevře mnohem víc možností než jen pobyt na jednom místě.
Ceny půjčení auta se v tomto období pohybují přibližně od 103 Kč/den. Porovnat ceny autopůjčoven na Gran Canarii.
Parkování na letišti
Míříš na odletové letiště vlastním autem? Podívej se na možnosti parkování přímo u letiště i v jeho okolí.
- Parkování na Letišti Praha – přehled možností.
Náhled letenky z Prahy na Gran Canarii za 4 990 Kč

