O této nabídce
Letiště Praha získá od března nové spojení se světem, o které se postará aerolinka Wizz Air – ostatně všechny detaily najdeš v našem magazínu. A ty si můžeš naplánovat parádní výlet do Moldavska díky parádním cenám za letenky z Prahy do Kišiněva. Cena startuje na 925 Kč a dosáhnou na ni klasicky členové Wizz Discount Clubu při nákupu na webu dopravce. Ostatní si připlatí jen pár kaček. Termíny jsou dostupné od března do května, tak si užij hodně muziky za málo peněz třeba od 5. do 15. května.
V ceně máš příruční bágl o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší příručák si přikoupíš v rámci služby Priority od 540 Kč za směr. Příplatek za odbavené zavazadlo do 10 kg startuje na 360 Kč v jednom směru.
- Rezervuj: přímo přes náš vyhledávač nebo přes stránky Wizz Airu
- Zavazadla: příruční bágl o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm
- Dostupnost: březen – květen 2026
- Termíny:
- 14. 3. – 19. 3. >> REZERVUJ ZDE
- 28. 3. – 30. 3. >> REZERVUJ ZDE
- 30. 3. – 5. 4. >> REZERVUJ ZDE
- 8. 4. – 13. 4. >> REZERVUJ ZDE
- 12. 4. – 15. 4. >> REZERVUJ ZDE
- 19. 4. – 22. 4. >> REZERVUJ ZDE
- 24. 4. – 27. 4. >> REZERVUJ ZDE
- 8. 5. – 15. 5. >> REZERVUJ ZDE
- 15. 5. – 18. 5. >> REZERVUJ ZDE
- a další…
TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha: Aeroparking či průvodce parkováním GO Parking v blízkosti letiště.
Vydej se za poznáním Moldavska
Moldavsko je nejchudší a zároveň nejméně navštěvovanou zemí Evropy – i to ale může být důvodem, proč se sem vydat. Moldavská města, vesnice i krajina jsou stále naprosto autentické, bez taháků na turisty a plné vřelých, pohostinných lidí. Staň se cestovatelským pionýrem a poznej panenskou moldavskou přírodu, poutavou kulturu a výborné víno. Navštiv vinařství Cricova a ochutnej místní produkci. Obdivuj rozdílnost oprýskaných socialistických budov střídajících se s nádechem pařížských bulvárů, zavítej do Národního muzea umění a v některém z místních restaurantů si objednej kyselou polévku zama a jako hlavní chod pak populární džuveč – jehněčí maso dušené s mrkví, paprikou a další zeleninou. Moldavsko si zamiluješ a rád se sem budeš vracet.
Ubytování
Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.
- Mrkni se na nejširší nabídku ubytování v Kišiněvě.
- Hodit se ti bude také nejbohatší nabídka ubytování v celém Moldavsku.

