Soutěž o 2 letenky do Chorvatska s Croatia Airlines
30.6.2024

Soutěž o 2 letenky do Chorvatska s Croatia Airlines

EDIT (8. 7. 2024): Základní kolo soutěže bylo ukončeno. Soutěžící postupující do superfinále jsme kontaktovali a budeme se těšit na souboj o celkovou výhru u nás v loveckém doupěti.

Chorvatsko je stálicí mezi nejoblíbenějšími letními destinacemi. Chorvatsko je klasikou. Chorvatsko je legendami opředenou destinací. Pryč jsou však doby, kdy většina cestovatelů mířila k Jaderskému moři po vlastní ose (vybavena řízky a několika platy plechovkových piv). Do Chorvatska se dnes cestuje pohodlně, letecky! Ideálně na palubě letecké společnosti Croatia Airlines, která českým cestovatelům nabízí přímé lety z Prahy (PRG) do Dubrovníku (DBV) – 1× týdně (každý čtvrtek) – a Splitu (SPU) – 2× týdně (pondělí a sobota). A víš, že letět můžeš dokonce i zadarmo? Stačí se zapojit do soutěže o dvě zpáteční letenky z Prahy do Dubrovníku v terminu dle vlastního výběru! Tak na co ještě čekáš…?

Samotná soutěž bude probíhat po dobu jednoho týdne na Facebooku a Instagramu zároveň. Chceš-li zvýšit svou šanci na výhru, lze se zapojit na obou dvou platformách zároveň – vždy však označ max. 3 osoby (pokaždé v novém, samostatném, komentáři).

Po skončení prvního kola soutěže vylosujeme z každé platformy jednoho vítěze, který postoupí do „superfinále“. V něm se oba dva finalisté utkají v nelítostném souboji 1:1, přičemž soutěžní disciplínou, která rozhodne o celkovém vítězi, bude tradiční „střižba“ (tzv. kámen-nůžky-papír). Vítěz získá 2 zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Dubrovníku (DBV) od společnosti Croatia Airlines v termínu dle vlastního výběru, zatímco poraženého finalistu bude čekat cena útěchy v podobě marketingových předmětů dopravce a samozřejmě také zasloužený potlesk celé naší redakce i vítěze soutěže. Oba finalisté se případně mohou dohodnout a do Chorvatska vyrazit společně.

Tak s chutí do toho! A nezapomeň trénovat „střižbu“, ať seš na finále ve formě.

Kompletní pravidla soutěže o 2 letenky do Dubrovníku s Croatia Airlines

 1. Pořadatelem soutěže je společnost Zaletsi.cz, s.r.o., se sídlem Na Fialce 2435/5, 251 01 Říčany, 04711122.
 2. Účastníkem soutěže může být každá osoba, která splní níže uvedené podmínky soutěže. V případě postupu do superfinále může osoba mladší 18 let soutěžit jen se souhlasem a za účasti svého zákonného zástupce.
 3. Do soutěže se zapojí každý, kdo:
  1. označí v komentáři pod příspěvkem na Facebooku, osobu, se kterou by chtěl v případě výhry letět a zmíní důvod, proč by rád letěl do Dubrovníku. Sekundární podmínkou je sledovat účty letecké společnosti i pořadatele soutěže
  2. napíše v komentáři pod příspěvkem na Instagramu, kterým byla soutěž vyhlášena, proč by chtěl do Dubrovníku letět, a označí osobu, se kterou by chtěl v případě výhry letět. Účastník musí současně sledovat profil Zaletsi.cz na Instagramu a také profil Croatia Airlines na téže platformě.

Každý účastník se může soutěže zúčastnit jak na Facebooku, tak i na Instagramu, a tím zvýšit svou šanci na výhru.

 1. Do superfinále postoupí 1 vylosovaný soutěžící na Facebooku a 1 vylosovaný účastník na Instagramu. Oba finalisté se ve stanoveném termínu osobně dostaví do provozovny pořadatele v Praze a zde se o vítězství v soutěži utkají na tři vítězné hry ve „střižbě“ (tzv. kámen-nůžky-papír).
 2. Hlavní výhrou v soutěži jsou 1× 2 letenky z Prahy do chorvatského Dubrovníku. Výherci letenek bude nabídnuto několik termínů letů (v závislosti na volné kapacitě dopravce), z nichž si výherce vybere termín dle svých preferencí. Neúspěšný finalista získá marketingové předměty od letecké společnosti.
 3. Účastníci se mohou do soutěže zapojit od 30. 6. 2024 do 7. 7. 2024, kdy bude probíhat první kolo soutěže. Superfinále soutěže proběhne po dohodě s oběma finalisty nejpozději do 21. července 2024.
 4. Pořadatel má právo soutěž kdykoliv zrušit bez předchozího upozornění a bez udání důvodu. Toto právo pořadatel uplatní zejména v případě, že z důvodu technických potíží nebo z právních důvodů nebude možné zajistit řádný průběh soutěže. Pořadatel má právo kdykoliv změnit podmínky soutěže. V případě jakýchkoliv pochybností o splnění podmínek soutěže rozhoduje pořadatel. V případě potřeby si pořadatel vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu trvání soutěže a po jejich skončení.
 5. Pořadatel vítězi letenek nehradí další náklady spojené s cestou, zejména ubytování, stravování či dopravu na místě. Pořadatel neodpovídá za škodu, která vítězi během cesty může vzniknout.
 6. Účastníci soutěže souhlasí s tím, že jejich osobní údaje (jméno, příjmení a přezdívka) spolu s jejich soutěžními komentáři mohou být pořadatelem využity k marketingovým účelům. Pořadatel je zejména oprávněn na svých webových stránkách a prostřednictvím sociálních sítí vyhlásit vítěze soutěže, vysílat přímý přenos a záznam losování finalistů a také finále ve střižbě a publikovat fotky z předávání cen vítězům.
 7. Pořadatel prohlašuje, že pořadatelem soutěže není Facebook ani Instagram, tuto soutěž nijak nesponzorují ani s ní nijak nesouvisí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)