Nová linka z Prahy do Florencie od AeroItalia
15.12.2022

Nová linka z Prahy do Florencie od AeroItalia

Mladá italská nízkonákladová aerolinka, AeroItalia, oznámila expanzi na své bázi v italské Florencii (FLR). V letní sezoně 2023 plánuje z Florencie pravidelně létat na 12 nových linkách. A dočkají se také čeští cestovatelé! Pravidelné lety mezi pražským letištěm Václava Havla (PRG) a italskou Florencií budou zahájeny 27. března 2023.  Známe letový řád i ceny letenek.

Další destinace, které budou během příštího léta dopravcem rozlétány, jsou domácí Alghero (AHO) a Olbia (OLB) na Sardinii, Bari (BRI), Lamezia Terme (SUF) a Reggio Calabria (REG). Dále řecké ostrovy Kefalonie (EFL), Korfu (CFU), Kréta (Heraklion – HER) a Zakynthos (ZTH), španělská Ibiza (IBZ) a Malta (MLA).

Nová linka z Prahy do Florencie od AeroItalia
Přehled linek dopravce AeroItalia z Florencie

Nová linka z Prahy do Florencie

Italská letecká společnost bude na lince z Prahy do Florencie konkurovat aerolince Vueling, která na trase taktéž provozuje sezonní lety.

Letový řád

Na nové lince z Prahy do Florencie se bude létat od 27. března do 27. října 2023. Dopravce počítá se třemi rotacemi týdně, které připadnou na pondělí, středu a pátek. Od června do září v rezervačním systém dopravce zatím visí pouze pondělní a páteční lety.

  • Praha – Florencie -> 20:00 – 22:05
  • Florencie – Praha -> 17:15 – 19:20

Sympatické časy letů vybízí k plánování výletů do italského Toskánska na prodloužené víkendy od pátku do pondělí.

Ceny letenek

Letenky jsou již nahrány do rezervačního systému dopravce. S výjimkou inauguračního letu jsou aktuálně nabízeny za jednotnou cenu á 89,99 € (cca 2 185 Kč) za jednosměrnou letenku. Zpáteční letenky z Prahy do Florencie za 4 tisíce Kč – navíc v tarifu s příručním zavazadlem – se zatím jako neodolatelný kauf bohužel netváří.

Vývoj cen na nové lince ale budeme, ostatně jako vždy, bedlivě sledovat a případě poklesu cen se o možnosti úlovku levných letenek z Prahy do Florencie dozvíte jako první. Stáhněte si naši vychytanou aplikaci a žádná prima akce vám neuteče!

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)