Nová linka z Prahy do Mongolska od Eznis Airways
před třemi dny

Nová linka z Prahy do Mongolska od Eznis Airways

Dobrých zpráv nikdy není dost a ta dnešní je v podobě nové linky z pražského letiště. Letecká společnost Eznis Airways oznámila, že začne létat z Prahy do Mongolska, konkrétně do hlavního města Ulánbátar. Mongolský dopravce plánuje na Letišti Václava Havla poprvé přistát 10. července a linka bude v provozu do konce letního letového řádu.

Aerolinka o novince informovala na svých sociálních sítích, kde zveřejnila také letový řád. Na první let bude nasazený letoun Airbus A330-200 pro 256 cestujících (20 v business třídě a 236 v economy).

Nová linka z Prahy do Mongolska od Eznis Airways

Letový řád

Eznis Airways bude mezi oběma městy létat 2x týdně, a to ve středu a v sobotu. První let je naplánován na 10. července a spojení bude přerušeno na zimní letový řád 26. října.

  • středa
    • MG714: Ulánbátar – Praha -> 17:15 – 20:15
    • MG715: Praha – Ulánbátar -> 21:45 – 11:35 (+1)
  • neděle
    • MG714: Ulánbátar – Praha -> 17:15 – 20:15
    • MG715: Praha – Ulánbátar -> 21:45 – 11:35 (+1)

Ceny letenek z Prahy do Mongolska

Zatím není možné rezervovat lety mezi Prahou a Ulánbátarem na webu dopravce, cena letenek tedy zatím zůstává tajemstvím. Jakmile se na nové lince objeví letenky za super cenu, budeme tě o nich ihned informovat v našich akcích. 

Pokud máš na akční letenky z do Mongolska políčeno, pak si určitě stáhni naši vychytanou aplikaci a nastav příslušné hlídače. Jen díky tomu získáš jistotu, že ti žádné levné letenky do Ulánbátaru neuletí.

Proč si se vydat do Mongolska?

Dunění koňských kopyt, vůně rozkvetlých luk, vítr ve vlasech. Mongolsko patří mezi země s nejnižší hustotou zalidnění vůbec, a tak se tu celé dny, týdny i měsíce můžeš potulovat přírodou, lidskou rukou neporušenou, sám. Po cestě jen čas od času potkáš divoké jaky, koně Převalského, kočovníky se stády velbloudů, ovcí a skotu. Buď přátelský, mluv s nimi, o zdejší krajině toho ví víc, než kdokoliv jiný. Slož hlavu v jurtě anebo pod širákem, pod milionem hvězd. Jdi skrze údolí Orchon, k hřebenům Altaje, jako perlu na konec si nechej proslulou poušť Gobi a její zpívající duny Chongoryn Els, zpívající, když se do nich opře vítr.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)