CK Čedok rozšíří nabídku zájezdů z Brna a Ostravy do exotiky
9.4.2024

CK Čedok rozšíří nabídku zájezdů z Brna a Ostravy do exotiky

Wow! Cestovatele z Moravy a Slezska dnes potěší dobré zprávy, které si přichystala cestovní kancelář Čedok! Ta s nadcházející zimní sezonou rozšíří nabídku zájezdů z Brna a Ostravy do exotiky. Brno potěší novinka v podobě zájezdů na Mauricius. Nabídku zájezdů z Letiště Leoše Janáčka doplní nejen zájezdy na Mauricius, ale také na oblíbený Phuket v Thajsku.

Pokud se nemůžete dočkat a chcete si dovolenou v exotice naplánovat co nejdříve, předprodej zájezdů na zimní sezónu začíná již během dubna. Učiníte tak nejpohodlněji na stránkách Čedoku. Zamířit můžete také do prodejních míst. V Ostravě je to na pobočkách v OC Avion a Nová Karolína, v Brně v Jánské ulici a v centrech Olympia a Globus.

Do exotiky opět na palubě Neosu

Nová spojení do teplých krajin zajistí pro CK Čedok italská společnost Neos. Ta bude z regionálních letišť létat přímým letem na Mauricius ve středu a na Phuket ve čtvrtek. Cestující se na palubě letounu 787-9 Dreamliner mohou těšit na zábavní program s dotykovými obrazovkami a USB porty na nabíjení. Možné je i přikoupení připojení na WiFi. V ceně zájezdů do exotiky mají cestující i odbavené zavazadlo do 23 kg a během letů dostanou teplé občerstvení. Pro děti do dvou let je možné přiobjednání dětské postýlky.

CK Čedok rozšíří nabídku zájezdů z Brna a Ostravy do exotiky

Sedadla jsou dostupná ve třech třídách – economy, economy plus s větším místem na nohy a business light. Příplatek za business light začíná na 19 990 Kč, kdy si dopřejete benefitů jako částečně polohovatelné sedadlo a rozšířený catering. Za economy plus si připlatíte od 4 990 Kč.

Novinky z Brna a Ostravy nejen do exotiky

V uplynulé zimní sezóně se brněnští cestující již s Čedokem podívali přímým letem na thajský Phuket a tyto zájezdy se těšily velké oblibě. Pro Ostravu jsou dálkové linky úplnou novinkou. Mimo zájezdů na Phuket a Mauricius Ostravu potěší rozšíření nabídky i o bližší destinace. Těmi jsou například Albánie, italská Kalábrie, řecký Thassos a Kréta, Egypt, či Tunisko. Brno potěší nové zájezdy do egyptského Marsa Matrouh nebo do tureckého Dalamanu.

Komentáře k rozšíření nabídky zájezdů z Brna a Ostravy

Ředitel Čedoku Stanislav Zeman

Příští zimní sezonu otevřeme nejen další kapitolu Čedoku, ale i ostravského a brněnského letiště. Poprvé v historii budou mít turisté možnost letět ze svého regionu do dvou exotických destinací – na thajský Phuket a na Mauricius. Pokračujeme tak v naší vizi, kdy chceme být klientům blíž a umožnit jim cestovat pohodlně a objevovat svět. Thajsko se u nás dlouhodobě řadí k vůbec nejoblíbenějším exotickým destinacím. Po úspěšné sezoně v Brně proto nabídneme v zimě přímé lety na Phuket nově z obou letišť. Navíc přidáváme nové spojení na populární ostrov Mauricius v Indickém oceánu, které bude s krátkým mezipřistáním. Do obou destinací budou moci odlétat cestovatelé z Brna i Ostravy už během další zimní sezony,“ komentuje generální ředitel Čedoku Stanislav Zeman.

Zástupci regionálních letišť

Předseda představenstva Letiště Brno Milan Kratina k novinkám řekl následující: „Těšíme se na další spolupráci s Čedokem a na nové spojení s Mauriciem. Věříme, že Phuket ukázal, že mezi Brňany a Moravany panuje velký zájem nejen o cestování do klasických evropských a středomořských destinací, ale i za dalekou exotikou. Věříme, že Mauricius vedle Phuketu nalezne své pevné místo a přejeme všem cestovatelům krásné zážitky.

Vyjádřil se také generální ředitel Letiště Ostrava Jaromír Radkovský: „Obrovský rozvoj, který v letošním roce cestovní kancelář Čedok v Ostravě plánuje, svědčí o tom, že o létání z našeho ostravského letiště je stále větší zájem. Sedm novinek přes letní sezónu a dvě exotické destinace v zimním období jistě potěší nejen obyvatele Moravskoslezského kraje, ale také okolních regionů. V letošním roce očekáváme rekordní počet odbavených cestujících a spolu s nárůstem počtu leteckých linek plánujeme také rozšíření nabídky služeb tak, aby si cestující svou dovolenou užili už při vstupu do prostor jejich domovského letiště.

Obchodní ředitel letecké společnosti Neos

Velmi nás těší, že obnovujeme a rozšiřujeme naše partnerství s cestovním kanceláří Čedok. Během několika měsíců jsme do Thajska přepravili z České republiky přes 6 000 cestujících. Český trh přivítal lety tak skvěle, že nás společně přiměl k rozšíření nabídky destinací i nových odletových letišť. Vidíme velký potenciál trhu a pokládáme základy pro dlouhodobější partnerství,“ komentuje pronájem letadel obchodní ředitel Neosu Aldo Sarnataro.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)