Air Malta přidá vánoční lety z Prahy na Maltu
25.11.2023

Air Malta přidá vánoční lety z Prahy na Maltu

Letecká společnost Air Malta přidá na trase mezi Prahou a středomořským ostrovem speciální vánoční lety. Přímými lety z Prahy na Maltu bude možné cestovat také v období mezi 16. prosincem 2023 a 6. lednem 2024. Díky tomu můžete strávit vánoční svátky na ostrově Maltézských rytířů nebo tamtéž oslavit příchod nového roku.

Provoz linky z pražského Letiště Václava Havla (PRG) na maltskou Luqu (MLA) je tradičně sezónní záležitostí.  Během letního letového řádu 2023 bylo spojení k dispozici 3× týdně (úterý, čtvrtek a sobota). V letošním roce se však aerolinka rozhodla rozšířit standardní nabídku letů na trase také o vánoční speciály.

Letový řád

Speciální vánoční lety z Prahy (PRG) na Maltu (MLA) budou vypravovány v období od 16. prosince 2023 do 6. ledna 2024. Lety jsou v rezervačním systému aerolinky vypsány na každé úterý a sobotu v daném období. Celkem tedy bude na trase přidáno sedm rotací:

  • KM539: Praha – Malta -> 22:00 – 00:30 (+1)
  • KM538: Malta – Praha -> 18:40 – 21:10

Ceny letenek

Ceny letenek na extra přidaných vánočních rotacích odpovídají nejexponovanějšímu cestovnímu období v roce. Zpáteční letenky v nejnižším tarifu „Go Light“ začínají na 5 478 Kč (např. v termínu od 30. prosince 2023 do 6. ledna 2024). Čistě sváteční termín od 23. do 30. prosince pak vyjde na 7 685 Kč.

Air Malta přidá vánoční lety z Prahy na Maltu

Malta má své kouzlo i mimo hlavní sezonu

Nejmenší stát EU, který má navíc nejméně sladké vody na světě! A přece vás souostroví Malta osprchuje ohromnými zážitky od hlavy až k patě. Když se ocitnete v některé z dominant starobylé Valletty – hlavního města – Katedrále sv. Jana, pojmenovaná po Janu Křtiteli, či paláci Velmistra, nebo odplujete na fantastické pláže ostrova Gozo oblévané tyrkysovým mořem či vstoupíte do jeskyně Kalypso na ostrově Comino, v níž Homér sepisoval Odysseu. Stejně jako když se propadnete do historie návštěvou Hal Saflieni Hypogeum – nejúžasnějšího archeologického naleziště světa nebo navštívíte spící město Mdina, obývané už 4000 let. Samá překvapení na pár km2, taková je Malta!

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)