Akční letenky Praha – Xian

Hledat letenky do Xianu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Čína > Xi´an

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Xianu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Xianu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Xianu?

Standardní cena letenek z Prahy do Xianu se pohybuje mezi 13 000 a 16 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 12 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Xian pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Xianu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Xianu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Xianu za ceny okolo 12 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Xianu?

Akční letenky Praha – Xian nabízí často Turkish Airlines. Levné letenky do Xianu také občas vypadnou z dílny Finnairu s přestupem v Helsinkách. Často také vychází dobře letenky s Aeroflotem přes Moskvu do Pekingu a následně vnitrostátním letem do Xianu.

Jaká je doba letu z Prahy do Xianu?

Přímé letecké spojení Praha – Xian bohužel neexistuje. Při cestě do Xianu je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Xianu se většinou pohybuje mezi 18 a 25 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Xianu s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 18 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Xianu?

Letenky z Prahy do Xianu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Xianu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Xianu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Xianu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Xianu či kdekoliv jinde v Číně.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 13. 3. 2021

Nedávné akce do Xianu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)