Akční letenky Praha – Vancouver

Hledat letenky do Vancouveru

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Vancouveru.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Vancouveru za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Vancouveru?

Standardní cena letenek z Prahy do Vancouveru se pohybuje mezi 15 000 a 17 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 12 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Vancouver pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Vancouveru?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Vancouveru je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Vancouveru za ceny okolo 12 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Vancouveru?

Akční letenky Praha – Vancouver nabízí často Air Canada (první let s Lufthansou do Mnichova či Frankfurtu a pak dál s nimi). Dobré ceny letenky z Prahy do Vancouveru vypadnou i z dílny British Airways s přestupem v Londýně. Zajímavé letenky nabízí islandský dopravce Icelandair. 

Jaká je doba letu z Prahy do Vancouveru?

Přímé letecké spojení Praha – Vancouver bohužel neexistuje. Při cestě do Vancouveru je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Vancouveru se většinou pohybuje mezi 13 a 17 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Vancouveru s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 12 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Vancouveru?

Letenky z Prahy do Vancouveru v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Vancouveru

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Vancouveru. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Vancouveru

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou ve Vancouveru nebo kdekoliv jinde v Kanadě.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Vancouveru

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)