Akční letenky Praha – Valencie

Hledat letenky do Valencie

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Valencie.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Valencie za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Valencie?

Standardní cena letenek z Prahy do Valencie se pohybuje mezi 3 000 a 5 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 2 000 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Valencie pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Valencie?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Valencie je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Valencie seženete i okolo 2 000 Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Valencie?

Akční letenky Praha – Valencie se moc nevyskytují, protože tam létají v sezóně pouze Smartwings. Ty drží ceny dost vysoko, okolo 6 000 Kč. Jiný přímý let z Prahy není. S přestupem pak například s Lufthansou nebo s TAP.

Jaká je doba letu z Prahy do Valencie?

Doba letu z Prahy do Valencie je 2 hodiny a 45 minut. Pokud poletíte s přestupem, na cestě strávíte přibližně 5 až 6 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Valencie?

Letenky z Prahy do Valencie v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Valencie

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Valencie. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Valencie

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou nejen v samotné Valencii, ale v celém Španělsku.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Valencie

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)