Z Norimberku do Valencie nejen na prodloužené víkendy
28.12.2022

Z Norimberku do Valencie nejen na prodloužené víkendy

751

O této nabídce

Zaleťte si za slunečními paprsky na španělskou Costu del Azahar neboli „Pobřeží pomerančového květu“. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Norimberku do Valencie od 751 Kč! Linka je obsluhována 2× týdně, vždy v pátek a neděli. Do Valencie se proto můžete vydat jen na rychlý výlet v rámci prodlouženého víkendu od pátečního rána do nedělního večera anebo pro svůj výlet zvolte týdenní časovou dotaci. Těšit se můžete na příjemné denní teploty šplhající až k 20 °C a otužilejší jedinci nevynechají ani koupačku ve Středozemním moři (teplota vody ukazuje cca 15 °C).

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do španělské Valencie

Španělsko je proslulé svými krásnými katedrálami a hrady připomínající dávnou minulost, Valencijskou dominantou je ale něco docela odlišného. Z vyschlého koryta řeky Turie se tam k nebi tyčí moderní architektonický skvost Santiaga Calatravy. Ciudad de las Artes y las Ciencias vám ukáže vědu i úžasné umění. Projděte se zelení kilometry se táhnoucího parku nebo zavítejte na jednu ze zlatavých pláží. A protože láska prochází žaludkem, Valencii pro její výbornou paellu a jemnou horchatu prostě nelze nemilovat!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Norimberku do Valencie za 751 Kč

Z Norimberku do Valencie nejen na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)