Akční letenky Praha – Toronto

Hledat letenky do Toronta

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Toronta.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Toronta za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Toronta?

Standardní cena letenek z Prahy do Toronta  se pohybuje mezi 11 000 a 14 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 10 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Toronto pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Toronta?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Toronta je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Toronta za ceny okolo 10 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Toronta?

Akční letenky Praha – Toronto nabízí často Air Canada či British Airways. Levné letenky nabízí také islandský dopravce Icelandiar. Občas zajímavá cena letenky do Toronta vypadne od Lufthansy a United.

Jaká je doba letu z Prahy do Toronta?

Přímé spojení Praha aktuálně neexistuje. Možnost jak se do Toronta dostat je s přestupem kdesi v Evropě (Londýn, Frankfurt či Mnichov), tím strávíte na cestě přibližně 13 – 15 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Toronta?

Letenky z Prahy do Toronta v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Toronta

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Toronta. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Toronta

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Torontu či kdekoliv jinde v Kanadě.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Toronta

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)