Akční letenky Praha – Tirana

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Albánie > Akční letenky Praha – Tirana

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Tirany.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Tirany za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Tirany?

Standardní cena letenek z Prahy do Tirany se pohybuje mezi 5 000 a 8 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 4 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Tirana pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Tirany?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Tirany je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Tirany za ceny okolo 5 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Tirany?

Akční letenky Praha – Tirana nabízí Austrian Airlines s přestupem ve Vídni nebo Lufthansa přes Frankfurt. Levné letenky do Tirany také občas vypadnou z dílny Air Serbia přes Bělehrad. Během letního letového řádu občas létá do Tirany i tuzemský Smartwings.

Jaká je doba letu z Prahy do Tirany?

Přímé letecké spojení Praha – Tirana létá během letní sezony Smartwings s dobou letu necelé dvě hodiny. Jinak je třeba počítat s jedním přestupem  a dobou letu okolo 5 hod v každém směru.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Tirany?

Letenky z Prahy do Tirany v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Tirany

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Tirany. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Tirany

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Tiraně.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Tirany

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)