Akční letenky Praha – Sofie

Hledat letenky do Sofie

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Sofie.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Sofie za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Sofie?

Standardní cena letenek z Prahy do Sofie se pohybuje mezi 3 000 a 5 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Sofie pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Sofie?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Sofie je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Sofie za ceny okolo 3 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Sofie?

Akční letenky Praha – Sofie nabízí často polský LOT, čas od času dají dobrou cenu i Bulgaria Air. A pak v úvahu přicházejí aerolinky jako je Air Serbia (přes Bělehrad) nebo Lufthansa (přes Mnichov či Frankfurt). Další variantou může být odlet blízkých letišť jako je Vídeň nebo Bratislava, kde letenky jsou výrazně nižší.

Jaká je doba letu z Prahy do Sofie?

Doba letu z Prahy do Sofie je 1 hodina a 50 minut. Přímé letecké spojení zajišťuje aerolinka Bulgaria Air. Pokud poletíte s přestupem, počítejte na cestě 5 až 7 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Sofie?

Letenky z Prahy do Sofie v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Sofie

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Sofie. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Sofie

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Sofii či kdekoliv jinde v Bulharsku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Sofie

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)