Akční letenky Praha – Sofie

Hledat letenky do Sofie

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Sofie.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Sofie za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Sofie?

Standardní cena letenek z Prahy do Sofie se pohybuje mezi 3 000 a 5 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Sofie pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Sofie?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Sofie je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Sofie za ceny okolo 3 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Sofie?

Akční letenky Praha – Sofie nabízí často polský LOT, čas od času dají dobrou cenu i Bulgaria Air. A pak v úvahu přicházejí aerolinky jako je Austrian (přes Vídeň) nebo Lufthansa (přes Mnichov či Frankfurt).

Jaká je doba letu z Prahy do Sofie?

Doba letu z Prahy do Sofie jsou rovné 2 hodiny. Přímé letecké spojení zajišťuje aerolinka Bulgaria Air. Pokud poletíte s přestupem, počítejte na cestě 5 až 7 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Sofie?

Letenky z Prahy do Sofie v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Sofie

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Sofie. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Sofie

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Sofii či kdekoliv jinde v Bulharsku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 28. 8. 2020

Nedávné akce do Sofie

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)