Akční letenky Praha – Šarm aš-Šajch

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Afrika > Egypt > Šarm aš-Šajch

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Šarm aš-Šajchu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Šarm aš-Šajchu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Šarm aš-Šajch ?

Standardní cena letenek z Prahy do Šarm aš-Šajchu se pohybuje mezi 7 000 a 9 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 6 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Šarm aš-Šajch pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Šarm aš-Šajchu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Šarm aš-Šajchu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Šarm aš-Šajchu za ceny okolo 6 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Šarm aš-Šajchu?

Akční letenky Praha – Šarm aš-Šajch nabízí čas od času Turkish Airlines nebo Pegasus Airlines s přestupem v Istanbulu, a během letní sezony sem létá tuzemský Smartwings.

Jaká je doba letu z Prahy do Šarm aš-Šajchu?

Napřímo létá během letní sezony Smartwings a let trvá 4 hodiny a 10 minut. Jinak je potřeba počítat s jedním přestupem v každém směru a dobou letu okolo 6 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Šarm aš-Šajchu?

Letenky z Prahy do Šarm aš-Šajchu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Šarm aš-Šajchu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Šarm aš-Šajchu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Šarm aš-Šajchu.

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Šarm aš-Šajchu.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

do Šarm aš-Šajchu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)