Akční letenky Praha – San Francisco

Hledat letenky do San Francisca

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Severní Amerika > USA > San Francisco

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do San Francisca.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do San Francisca za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do San Francisca?

Standardní cena letenek z Prahy do San Francisca se pohybuje mezi 15 000 a 17 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 12 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – San Francisco pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do San Francisca?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do San Francisca je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do San Francisca za ceny pod 12 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do San Francisca?

Akční letenky Praha – San Francisco nabízí často Delta nebo British Airways. Čas od čas vypadnou i z díly Air France nebo KLM. Aerolinky ze Star Alliance (jako je Lufthansa či SWISS) bývají dražší. Zajímavé letenky můžete pořídit i u TAP.

Jaká je doba letu z Prahy do San Francisca?

Přímé letecké spojení Praha – San Francisco bohužel neexistuje. Při cestě do San Francisca je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do San Francisca se většinou pohybuje mezi 14 a 16 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do San Francisca s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 14 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do San Francisca?

Letenky z Prahy do San Francisca v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do San Francisca

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do San Francisca. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do San Francisca

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou nejen v San Franciscu, ale i kdekoliv jinde v Kalifornii.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do San Francisca

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)