Akční letenky Praha – Rio de Janeiro

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Ria de Janeira.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Ria de Janeira za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Ria de Janeira?

Standardní cena letenek z Prahy do Ria de Janeira se pohybuje mezi 18 000 a 20 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 15 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Rio de Janeiro pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Ria de Janeira?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Ria de Janeira je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Ria de Janeira za ceny okolo 12 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Ria de Janeira?

Akční letenky Praha – Rio de Janeiro nabízí Air France s KLM nebo německá Lufthansa. Nejlevnější letenky z Prahy do Ria de Janeira často mívá TAP Portugal kteří létají přes Lisabon.

Jaká je doba letu z Prahy do Ria de Janeira?

Přímé letecké spojení Praha – Rio de Janeiro bohužel neexistuje. Při cestě do Ria de Janeira je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Ria de Janeira se většinou pohybuje mezi 15 a 18 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Ria de Janeira?

Letenky z Prahy do Ria de Janeira v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Ria de Janeira

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Ria de Janeira. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Ria de Janeira

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou do Ria de Janeira.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Ria de Janeira

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)